Módní hity letošního podzimu a zimy

Léto je zatím v plném proudu, ale pokud jste v některých dnech navštívili nákupní centrum, jistě jste zjistili, že v obchodech to už letně nevypadá. Ty jsou totiž zaplaveny podzimní a někdy také i zimní módou. Říkáte si, jestli už je čas nakoupit nějaké ty nové kousky do šatníku? A pokud ano, co se bude vlastně letos nosit? Tak to se dočtete v dnešním článku.

Hebký materiál, péřové bundy i bombér

Dobrou zprávu máme pro všechny, kteří mají rádi hebký na dotek příjemný materiál. Ten je totiž letošní podzim i zimu IN a bude se nosit ve všech podobách. Klasickou pleteninu vystřídá mohér a prostor dostanou také umělé i pravé kožešiny.  Ty jsou však módní spíše jako doplňky nebo jako detaily na větších plochách.

Do módy se vrací péřové bundy i prošívané kabátky, které budou přesně kopírovat vaši postavu a budou hezky vypasované. Péřovou bundu si můžete pořídit i více objemnou a spíše ve sportovním provedení.

Velmi populární bude letos takzvaný bomber – jednoduše střižená bunda na zip, jejíž střih vychází z uniformy válečných pilotů. Už se na pultech obchodů objevila, letos je ale opravdu IN.

Džíny s vysokým pasem a kratší délkou

Velkou změnu na podzim zažijí i džíny, protože módní budou široké, ustřižené nad kotníky a s extra vysokým pasem. Neprohloupíte ani, když si koupíte denimový overal.

Trika s nápisem a mikiny

Pokud nemáte doma žádné triko s nápisem, pak změňte i tohle. Nosit se budou humorné nápisy, dvojsmyslné slogany, loga i značky firem oblečení. Je to jedno. Mikina je módní pořád, letos si pořiďte nějakou z klasického materiálu i ležérních unisexových střihů.

moda2

Vede žlutá barva

Barva, která by letos ve vašem šatníku rozhodně chybět neměla, je žlutá. Proč právě ona? Protože žlutá umí rozbít neutrální tóny a snadno vás přinese z letních měsíců do těch podzimních. Nosit se bude jak v detailech, tak ve velkých plochách.

Kde můžete nakoupit?

Skvělou možností je internetový obchod Bonanzer, který se zaměřuje na módu a módní doplňky jak pro ženy, tak pro muže. Navíc v této době můžete nakoupit se slevou a ještě na chvíli si tak léto prodloužit. Vyberte typy slev a můžete začít nakupovat.