Mažoretky podporované DRFG sahaly po bronzové medaili

Značka podílových fondů CZECH FUND ze skupiny DRFG Davida Rusňáka se rozhodla podpořit mladé mažoretky. Díky CZECH FUND mají nové teplákové soupravy, které jim určitě přišly vhod, protože na červnovém mistrovství České republiky v Poděbradech bylo poměrně chladno. Děvčatům to ale nevadilo, protože se tam umístila na výborném čtvrtém místě a podle jejich trenérky Denisy Rachartové, to určitě nebylo zklamání.

Denisa, která není jen trenérkou mažoretek, ale zároveň také jednou z recepčních skupiny DRFG Davida Rusňáka, prozradila, že podpory CZECH FUND si bez diskuzí velice váží. Investiční skupina DRFG totiž není pouze investiční společnost, která nabízí fondy a dluhopisy, dlouhodobě se snaží podporuje kulturu, sport a také řadu charitativních projektů.

Mažoretky mají díky DRFG Davida nové teplákovky

Už sedm let trénuje Denisa Rajchartová se svou sestrou Vanesou mladé mažoretky, které když začínaly byly teprve tříleté. Dnes je jim už deset let a podle slov trenérky si začínají uvědomovat čeho dosáhly, a že to co dělají není jen sport. Denisa si uvědomuje, jak se vyvíjejí a mění, proto se je snaží naučit týmovosti a bojovnosti, ale také prohrávat, aby se z neúspěchu dokázaly poučit a chtěly na sobě více pracovat. Doufá také, že společné tréninky a vystoupení jim přinesou spoustu zážitků na celý život.

Denisa sama byla mažoretkou, a se svou skupinou se dostala až na Mistrovství Evropy v Chorvatsku, kde obsadili páté místo. Aktivně se mažoretkám věnovala od šesti do devatenácti let, proto dnes daleko více vnímá rozdíly, které tento sport zaznamenal. Vzpomíná, že v časech, kdy se mažoretkám sama věnovala se pouze pochodovalo za hudebního doprovodu dechovky, zatímco dnes se pochoduje za doprovodu moderní muziky, a hodnotí se mimo jiné také pódiová formace.