Mateřské podprsenky

Každá žena se chce cítit krásně při jakékoliv příležitosti. My ženy bychom si měly uvědomit, že naše krása začíná u prádla. Proto bychom měly věnovat více času výběru spodního prádla, které nejen dobře vypadá, ale je i kvalitní a výborně sedí. Mnohé z nás vědí, že nákup takového prádla není nic jednoduchého a co teprve v období těhotenství a po porodu. Kojící mateřská podprsenka by měla splňovat určitá kritéria a pokud si s jejím výběrem nevíte rady, rádi vám poradíme.

 

Při koupi myslete na to, že kojící podprsenku potřebujete již do porodnice a i přesto, že ji nakupujete ve vyšším nebo už vysokém  stupni těhotenství, tak se vám prsa alespoň o jedno číslo zvětší. Proto  si pořiďte mateřskou podprsenku s většími košíčky. Velikost obvodu by měla dobře sedět a měla by mít možnost obvod jak uvolnit, tak přitáhnout. Navíc mateřská podprsenka by měla jít lehce odepnout v horní části, aby usnadnila kojení a neodhalila víc než je nutné. Měla by být z kvalitních materiálů a měla by zajistit co nejlepší podporu prsou, aby prsa i po kojení zachovala svůj původní tvar. Některé ženy mohou mít v těhotenství nebo i po porodu citlivější pokožku, těm doporučujeme podprsenky s bavlnou.

materska podprsenka2

 

Společnost Timo nabízí mateřské podprsenky, které všechna tato kritéria splňují. Jejich nabídka je široká, a určitě si  v ní každá maminka najde svou favoritku. Stačí jen navštívit jejich e-shop, nebo některou z firemních prodejen a vybrat si tu nejlepší pro vás. Pokud si nejste ve výběru jisté, v obchodě vám velmi rády poradí zkušené prodavačky . Timo myslí na všechny ženy, tak se o tom přesvědčte!