Maséři ví o masírování vše

Možná, že i vy jste si někdy řekla, jak by bylo super mít doma masážní lehátko a taky někoho, kdo by vás masíroval. Je to tak, v dnešní uspěchané době nás všechny bolí záda a navštěvujeme maséry a fyzioterapeuty, aby nás dali „dohromady“. Ať už sháníte masérský stůl na doma pro své potěšení, nebo do ordinace pro své klienty, měla byste vědět, jak ho vlastně vybrat. A my vám základní body přiblížíme.

Jak správně vybrat masážní lehátko?

Velmi důležité je zvolit si správnou šíři lehátka, protože na trhu je hned několik velikostí a vy nesmíte zapomínat na to, že čím širší masážní lehátko bude, tím se vám bude hůře masírovat. Náš osobní názor je, že ideální šířka lehátka je kolem 70 cm. Také se musíte rozmyslet, zda si chcete pořídit lehátko dvou nebo tří zónové a to se odvíjí podle toho, které části těla budete nejčastěji masírovat. Profesionálům doporučujeme tři zóny, na domácí použití vám postačí dvou zónový, a kdyby jedna zóna chyběla, dá se dokoupit klín, který třetí část bez problémů nahradí. Otázkou je také, jestli volit masážní lehátka skládací či pevná. A tady zase volte podle toho, k jakým účelům ho potřebujete – pokud pouze masírujete je skládací lehátko fajn, protože ho doma můžete využít kdekoliv, také můžete navštěvovat své kamarádky nebo klienty a lehátko se vám pohodlně vejde do auta. Pokud hledáte lehátko, na kterém nebudete jen masírovat, ale také provádět fyzioterapii, je nejlepší volbou pevný elektrický stůl, který bude stát na jednom místě. V neposlední řadě hraje roli materiál i barva lehátka. Dřevo nebo kov? Bílá nebo modrá? Tak tady je výběr opravdu jen na vás a na vašem vkusu. Jen vám poradíme, že některé kovové lehátka mohou po čase začít vrzat. Základní informace jsme vám podali a teď už je jen na vás, co si vyberete. Ještě pro vás máme jednu malou informaci a to, kde takový masérský stůl koupit.

 

Maseri.cz je internetový obchod, kde seženete všechny typy masážních lehátek i ostatní důležité pomůcky nejen pro domácí použití, ale také pro profesionály. Můžete si zde vybrat dřevěné skládací lehátko z tvrdého bukového dřeva, nebo profesionální elektrické lehátko, které patří k nové generaci masážních lehátek. Výběr je opravdu široký a na své si zde přijde úplně každý. Navštivte jejich stránky a uvidíte, že si zde určitě vyberete!