Magnetické kuličky NeoCube rozvíjí tvořivost i fantazii

Sháníte dárek pro své dítě? Nechcete, aby trávilo celý den před počítačem nebo televizí? Hledáte něco opravdu originálního, co by ho zabavilo a přitom by do hraní „zapojovalo“ mozek? Pokud ano, pak není nic jednoduššího, než mu koupit magnetické kuličky NeoCube. Právě NeoCube je totiž skvělou zábavou pro starší děti i pro dospělé.

Neodymové magnety umí divy

Název v zásadě vypovídá vše o základních vlastnostech této skvělé hračky. Původ slova NeoCube pochází z anglického cube – kostka a neo, což je zkratka pro neodymové magnety, které jsou nejsilnějšími permanentními magnety vůbec. Neodymové magnety jsou potaženy tenkou vrstvou niklu, díky kterému nedojde ke korozi a rychlému opotřebení. Mají skvělé vlastnosti, jež zajišťují to, že i malý magnet unese váhu přesahující tisícinásobek jeho vlastní váhy.

Skvělá hračka pro všechny experimentátory

V sadě naleznete 216 kuliček NeoCube 5 mm z nichž lze vytvořit nekonečné množství různých prostorových objektů, které vždy závisí na schopnostech jedince. Tato hračka rozvíjí představivost, fantazii, zlepšuje jemnou motoriku, piluje trpělivost i soustředěnost. A v neposlední řadě zabaví všechny hráče na hodně dlouhou dobu. Kuličky jsou rovněž ideálním prostředkem pro všechny experimentátory. Nejlépe si na nich vyzkoušejí různé pokusy s magnetickým polem, takže se mohou připravit i na hodiny fyziky.
Magnetické kuličky NeoCube jsou vhodným dárkem pro všechny děti starší 7 let a obdarovat jimi můžete i všechny dospělé, kteří si stále rádi hrají a chtějí se po práci odreagovat. Na internetu navíc existuje celá řada videí a návodů jak kuličky skládat a hrát si.

magneticke kulicky neocube

Můžete koupit kuličky více barev

Eshop magnetickysvet.cz vám nabízí 5 mm kuličky NeoCube ve stříbrné, černé i zlaté barvě. Nemusíte se ani obávat chvíle, kdy se vám nějaké kuličky ztratí, protože v tomto obchodě jich mají na skladě velké množství. Neváhejte, a kupte svým dětem i svým blízkým hračku, od které se nebudou chtít odtrhnout!