Levnocestování s rodinou

Dovolená pro velké a zejména početné rodiny může být oříšek. Pročítáte katalogy cestovních kanceláří, hledáte na internetu a stále nemůžete přijít na to jak se se svými dětmi dostat do zahraničí tak, aby to nezruinovalo rodinný rozpočet? Stránka www.levnocestovani.cz poradí nejen jak najít nejlevnější letenky.

Nejlevnější letenky

Na co se levnocestovani.cz nejvíce specializuje jsou samozřejmě nejlevnější letenky do celého světa. Akce najdete na cesty po Evropě už od stovek korun, za pár tisíc se pak podíváte do celého světa. Některé letecké společnosti dokonce rozpočítávají manipulační poplatek za rezervaci mezi všechny cestující a čím více vás letí, tím levnější je letenka pro jednotlivce.

Jak na cestování s rodinou

Levnocestování je pro každého. Každý článek a tip na letenku vás provede tím jak uskutečnit rezervaci, doporučí vám ubytování nebo jak se po destinaci pohybovat. K dispozici jsou detailní průvodci, cestovatelská poradna, plná zkušených cestovatelů, ale i magazín, který je plný článků o cestování s malými dětmi, poradí jak dostat kočárek do letadla, ulovit slevu pro dítě, jak sjednat cestovní pojištění. A pokud rodin teprve zakládáte poradí i se svatbou v zahraničí či tipy na líbánky.

Costa-Blanca-1

Last minute zájezdy

Pokud preferujete cestování s kanceláří, tak je levnocestovani.cz serverem, který vám přinese akce mezi prvními v Čechách. Nepromeškáte tak jedinečné zájezdy se obrovskými slevami, kdy vyrazit můžete už za pár dnů a nemusíte nervózně čekat na dovolenou půl roku.

Newsletters a jejich výhody

Pokud chcete mít jistotu, že vám vysněná letenka neupláchne, využijete možnost přihlásit se k odběru newletterů. Informace o nejlepších cestách vám tak přijdou přímo na email. Je to také jediný způsob jak získat například průvodce jak se levně dostat na Maledivy. A to už zní jako plán pro nezapomenutelnou dovolenou.

Na levnocestovani.cz najdete mimo výše popsané také návody na první individuální cestu krok za krokem, poradí vám jak sbalit zavazadlo, co dělat, když se v zahraničí zraníte vy nebo vaši blízcí. Okolo cestování není odpověď, kterou by levnocestování neznalo.