Levné a zdravé pití

Naše tělo je z většiny částí tvořeno vodou. Voda je všude kolem nás a je společně se vzduchem základním faktorem pro náš život. Je opravdu jednou z nejdůležitějších složek pro náš život, a proto bychom se měli zamyslet nad tím, jakou vodu pijeme a to nejen doma, ale také v zaměstnání a to hlavně ve firmách, kdy si zaměstnanci zbytečně kupují nezdravé slazené nápoje a bublinkové vody. To i přes fakt, že pramenitá voda je všude kolem nás.

Výhody filtrace

Ne každá kohoutková voda obsahuje správné složení, a proto se vyplatí investovat do zdraví a pořídit si filtry na vodu. Filtrace se v dnešní době stala efektivním řešením upravování vody. Filtr na vodu dokáže zachytit malé mechanické nečistoty, které nejenže škodí organismu, ale také k zanášení vodních trysek a sítek. Voda z kohoutku při použití filtru je naprosto zdravotně nezávadná. Navíc filtry na pitnou vodu odstraňují chlór, nečistoty, kovy a také některé bakterie, které se mohou ve vodě vyskytnout. Udělají z vaší vody lahodnější a sníží její kyselou chuť.

 

Vhodné filtry na vodu

Pro všechny tyto výhody se vyplatí pořídit do domácností i do firem filtry na vodu, které šetří nejen váš organismus, ale také vaší peněženku, protože jejich pořízení je levnější a pohodlnější než nákup balené vody. Společnost Fontana Watercoolers se specializuje na prodej i servisové služby pro firmy i velké společnosti v oblasti dodávek filtrů na vodu. Při pořízení nebudete muset vynakládat žádné počáteční investice. Samozřejmostí je instalace, zaškolení i pravidelná výměna filtru, které zachytí nečistoty do velikosti 0,5 mikronu. Veškeré jejich filtry jsou testovány zdravotním ústavem. Tato společnost dodává také nápojové automaty i kávovary.

Pořiďte si filtr na vodu nejen do zaměstnání a zjistíte, že voda z vodovodu je pro vaše zdraví to nejlepší a že bude přispívat nejen k fyzické, ale také k psychické pohodě.