Kvalitní zboží z Německa koupíte i u nás

Pokud se zajímáte o dění v naší malé zemičce, pak jste jistě zaregistrovali testy zboží, kterése dělají stále více. V dnešní době je mnoho pořadů, které rozebírají hlavně složení potravin, protože ty bývají nejvíce „ošizeny“, a člověk při jejich konzumaci vlastně ani pořádně neví, co do svého těla dostává. My si myslíme, že takových pořadů je zapotřebí, protože jen tak budou lidé kupovat sortiment, který za to opravdu stojí. V dnešním článku se proto podíváme na to, kde nakupovat, abyste neprodělali.

Chcete – li kvalitu, nakupujte v Německu

Stejná značka, jiná kvalita? Tak přesně o tom je české a německé zboží, které je v mnoha případech lepší než to naše. Podle velkého množství testů se stále ukazuje, že Češi dostávají do supermarketů, i menších prodejen, potraviny, ale také drogerii, která má jiné složení, než prodávaná v Německu. Liší se tak například obsah Ramy, jogurtu Activie, množství kofeinu v kávě Jacobs Kronung i obsah masa v masových konzervách. Rozdílné jsou také slazené nápoje typu Sprite, Nestea i Pepsi, jež u nás bývají doslazovány aspartamem, zatímco u našich sousedů používají pouze cukr.

Problém není jen s obsahem, ale také s cenou výrobků. V některých případech jsou u nás totiž produkty dražší než v Německu. Proč tomu tak je? Nikdo pořádně neví, ale výrobci ve většině případů argumentují tím, že přizpůsobují potraviny lokálním chutím i zvykům spotřebitelů.

DSC 1071

Od teď jen kvalitu

Pokud vás už nebaví dostávat „horší“ sortiment zboží, pak věřte, že máte na vybranou. Jak? Jednou z možností samozřejmě je, že si občas zajedete do Německa a uděláte si zásoby. Druhou, a podle nás lepší, je nemeckyeshop.cz, kde nakoupíte jak kvalitní německé potraviny, tak drogerii a nemusíte ani vytáhnout paty z domu. Veškeré produkty jsou z Německa dovezeny, a nakoupíte je za velmi příznivé ceny. Německá drogerie, potraviny i ostatní zboží jsou neustále doplňovány a rozšiřovány, proto věříme, že zde najdete přesně to, co hledáte. Nakupovat můžete v jejich eshou i v kamenné prodejně v Domažlicích.