Kvalitní povlečení, dekorace a nákup galanterie

Pohodlná postel je základ kvalitního spánku. Určitě máte rádi pocit, když si večer lehnete do voňavé a měkké postele. Abyste o tento pocit nepřišli a povlečení vám dlouho sloužilo, je potřeba o povlečení správně pečovat.

Nové povlečení

Pokud jste si donesli domů nové povlečení, určitě jste už nedočkavý, kdy ho budete moci vyzkoušet. Ale pozor! Nezapomeňte povlečení vyprat předtím, než povlečení začnete používat. Praním se totiž zbavíte prachu z výroby.

Perte bez aviváže

Jste překvapen? Aviváž dokáže potlačit přirozené vlastnosti materiálu. Pokud nechcete přijít o voňavé povlečení, nahraďte aviváž naředeným octem a to v poměru třetina octa a dvě třetiny vody a přidejte pár kapek esenciálního oleje.

Na internetovém obchodě Mikaton najdete různé druhy povlečení z různých druhů materiálu jako například – krepové, bavlněné, saténové, flanelové a podobně. Je důležité, abyste spali v materiálu, který je pro vás příjemný. Pro každého to může být jiný materiál. Krepové povlečení se perfektně hodí na léto, protože příjemné chladí.

Pestrý výběr galanterie

Patříte mezi ty, kteří rádi šijí a tvoří? Je vaším koníčkem vyšívání?

Vyšívání patří mezi nejstarší a nejrozšířenější techniky ručních prací. Začátky vyšívání sahají do Indie a Egypta. S nástupem šicích strojů se ruční vyšívání stalo zálibou. Je moderní kombinovat několik technik vyšívání – ruční a strojní. Vyšívání lze doplnit malováním, batikou a různými dekoračními předměty. Galanterie nabízí vše potřebné na vyšívání – duté jehly, příze, kruh, nitě a podobně.

Každý domov třeba zútulnit

Koupili jste si nový nábytek, ale stále vám něco chybí? Dekorace zútulní každý domov.

Malé předměty a maličkosti dokážou vytvářet pocit domova – různé barevné polštáře, tvarované polštáře, chlupaté polštáře, svíčky, samolepky na zeď, rámečky)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *