Kvalitní a přitom levné krmiva a potřeby pro psy

V dnešní době je trh zcela přesycen potravinami různých značek. Chodíme po obchodě a vybíráme pro sebe k jídlu jen to nejlepší. Zkoumáme každou etiketu, zda vybrané zboží neobsahuje nějaké ty „éčka“ a barviva. Už jste ale přemýšleli, jaké krmiva nakupujete pro své čtyřnohé miláčky? Protože i pro ně je na trhu velké množství druhů i výrobců granulí a ne každé granule jsou pro ně vhodné. Správný výběr krmiva je pro psa to nejdůležitější. Je mnoho prodejců s potřeby pro psy, ale jen někteří prodávají opravdu to nejlepší pro vaše miláčky.

Na eshopu s potřebami pro psy dog-gate.cz najdete jen to nejkvalitnější krmivo. Jejich nabídka je opravdu široká a uspokojí každého z vás, ať sháníte granule pro vaši Čivavu, nebo Vlkodava. Přináší vám celou řadu značek jako je švédské pečené krmivo Magnusson originál a Magnusson meat&biscuit, které se hodí pro psy všech plemen, nebo Test of the wild – americké krmivo bez obilovin. Kromě granulí a ostatního krmiva zde pro své miláčky můžete nakoupit skvělé psí doplňky do firmy NON – STOP dogwear. Vybírat budete z celé řady obojků, vodítek, vest i ostatních doplňků, které jsou nezbytné při provozování canicrossu, což je druh terénního sportu se psem, kdy jste na svého pejska nebo pejsky napojeni lanem, poté běháte, nebo v zimě zdoláváte terén na saních. Na tomto eshopu si veškeré zboží můžete objednat po telefonu, a pokud to máte do Prahy kousek, osobně si ho i vyzvednout. Navíc dostanete ke každé objednávce dárek!

 

Magnusson Meat  Biscuit Junior 10 Kg

Dog-gate.cz je eshop, který doslova pejsky miluje a nedává to najevo jen tím, jak kvalitní produkty prodává, ale také opravdovými činy. Jejich akce Psí anděl mluví opravdu za vše, protože jejich majitelé každé 4 měsíce vyberou psí útulek, na který dají 1% z každé zrealizované objednávky. Za celkovou částku nakoupí granule a ty útulku věnují. Od května do srpna je to útulek v Tróji – přispějte i vy na tento dobrý skutek. A pokud víte o nějakém útulku, který by si tuhle pomoc zasloužil, navrhněte jim ho. Nyní máte také jedinečnou šanci udělat z vašeho čtyřnohého člena rodiny známou osobnost a to díky tomuto úspěšnému eshopu. Stačí u nich nakoupit za jakoukoliv částku a poslat emailem fotky vašeho krasavce, nebo krasavice. Pak už jen čekáte, až porota vybere vašeho pejska a ten se stane na měsíc tváří dog-gate.cz. Buďte informováni o všech novinkách a akcích tím nejjednodušším způsobem a to na facebooku.

Nakupujte kvalitně, levně i rychle na tomto eshopu a dejte svému psovi tu nejlepší péči, protože si to zaslouží.