Kurz jako originální Vánoční dárek

Vánoce jsou za dveřmi, a Vy přemýšlíte čím obdarovat svou drahou polovičku. Nebaví Vás již klasické dárky, které jsou pravidlem každých Vánoc? Dárky jako oblečení, šminky, víno už nikoho nebaví a Vy chcete opravdu překvapit, chcete být originální. Jen Vám chybí jedna malá drobnost – inspirace.

Každý z nás již jistě navštívil stránky jednoho z bezpočtu slevomatů a nechal se zlákat skvělou nabídkou slev a akcí. A pokud ne ,tak jste jistě o těchto portálech alespoň slyšeli. Vždyť kdo by nechtěl nakoupit mnohdy až za poloviční slevy? Doby, kdy byly slevomaty výhradně určeny pro prodej zájezdů, zážitků a masáží jsou již dávno pryč. Proto bychom Vás rádi pozvali k prohlídce slevomatu Amplion, který pod záštitou portálu centrum.cz nabízí několik velmi zajímavých kurzů.

Moffer-600x340áte o Vaši ženu strach, když denně v zimě vyjíždí za nákupy, nebo s dětmi jede klasiku, školka, škola a kroužky? Děsí Vás ta spousta nehod na silnicích způsobených špatným počasím a nevhodnou reakcí řidiče na krizovou situaci? Možná bude pro Vaši partnerku bude právě kurz Školy smyku.

 

 

Pokud hledáte něco méně praktického, možná Vás zaujmou kurzy v čarodějnickém obchodě Arkanum. Jste zvědaví, co je to ten čarodějnický kurz? Nejen že nahlédnete pod roušku tajemna a magie, ale také se naučí praktické dovednosti s bylinkami a kyvadlem. Taky Vám přejíždí mráz po zádech při té představě? Pro ty méně spirituálně založené je zde například výklad tarotových karet. Nemusíte opustit teplo domova, a celý výklad po zaslání údajů proběhne online.

 

offer-600x340 2No a do třetice zůstaneme opět u našich kovových miláčků. Kompletní kurz autoškoly jen za úžasných 5880 Kč. Dodavatel této slevy je Ostravská autoškola. Tak pokud jste z okolí a autoškola je pro Vás aktuální téma, tak neváhejte.

 

 

Pokud Vás některý kurz zaujal a přemýšlíte o originálním dárků, možná jsme Vaše dilema vyřešili. Pokud jsme se zrovna netrefili do Vašeho gusta, není nic lehčího než zde nechat majlík a slevy Vám budou pohodlně chodit do emailu. Tak veselé slevy na Amplionu.