Kupujeme trampolínu

Pokud dáte dětem tu pravou zábavu, rády budou trávit čas venku.  Kromě oblíbených dětských hřišť na zahradě se stala vyhledávanou zábavou i dětská trampolína. Pokud uvažujete, že byste jednu koupili pro své ratolesti i vy, pak její nákup pečlivě zvažte. Důležitými body při její koupi jsou hlavně bezpečí, kvalita a dlouhá životnost.

Investovat se vyplatí

Základním kritériem při výběru trampolíny je kvalita, do které se opravdu vyplatí investovat. Jen s kvalitním materiálem nebudete muset řešit nákup nového zboží po roce používání. A navíc bude trampolína splňovat i všechna ostatní bezpečnostní kritéria.

Pevné trubky odolné proti korozi

Kvalitní dětská trampolína se pozná podle pevných trubek její konstrukce. U levnějších variant je konstrukce vyráběna z trubek, které mají nízkou pevnost, a tím pádem i kratší životnost. Důležité je také to, aby byla celková konstrukce odolná proti korozi a byla rovněž kvalitně svařená. Přesně to totiž zajišťuje bezpečný provoz.

trampolina

Kryt pružin, pevná plachta i ochranná síť

K bezpečnému hraní vašich dětí nesmíte zapomínat i na ostatní bezpečnostní prvky zabraňující zranění. Jedná se o ochranný kryt pružin, který by měl být odolný vůči počasí. Rovněž záleží i na skákací plachtě. U té si všímejte především pevnosti, protože její pevné vymrštění zajišťuje větší požitek ze skákání a hladký povrch zajistí i „hladký“ pád. Opravdu velmi důležitým bezpečnostním prvkem každé dětské trampolíny je ochranná síť, která by měla být pružná, mít dostatečnou hustotu ok a hlavně by neměla nijak při skákání padat. Vybírejte takovou trampolínu, jež má vchod na zip nebo na systém překrytí sítě přes sebe.  K vhodným doplňkům patří také spodní ochranná síť zabraňující vběhnutí dítěte pod trampolínu. Její stabilitu ještě více zvyšuje kotvicí sada.

Trampoliny-springfree.cz

Vhodnou dětskou trampolínu splňující všechny bezpečností prvky koupíte na eshopu trampoliny-springfree.cz. Jedná se o trampolíny novozélandské technologie, které jsou opravdu velice kvalitní s maximální bezpečností.