Kupujeme pískoviště

Jarní paprsky lákají všechny ven, a zvláště pak děti. Je tady zkrátka období, kdy si naše nejmenší ratolesti začnou hrát na zahradách a pískovištích. Že žádné pískoviště nemáte? Tak to musíte napravit. Sortiment zboží je veliký, a my vám dnes proto poradíme jak správně vybrat to nejlepší.

Myslete především na bezpečnost

Před koupí pískoviště se nejprve zamyslete, kam ho umístíte. Vybírejte takový prostor, který bude bezpečný, a nebude bránit ve volném pohybu po zahradě. Zároveň volte místo, jež bude chráněné před přímými slunečními paprsky. Druhou, velmi důležitou a zároveň i bezpečnostní záležitostí, je udržet písek čistý. S tím vám pomůže pískoviště s krytem, které je skvělou volbou. Právě kryt totiž po skončení hry ochrání herní místo nejen před deštěm, ale také před zvířecími exkrementy.

plastove piskoviste

Vhodným materiálem je plast

Dětská pískoviště mohou být vyrobena z více materiálů. My si však myslíme, že opravdu dobrým výběrem jsou plastová pískoviště, která mají snadnější údržbu, a lépe se s nimi manipuluje. Jednoduše je tak budete moci před zimou zakrýt ochrannou fólií, nebo uložit do sklepa. Na jaře pak konstrukci omyjete, a je vše připraveno k dalšímu hraní. Plast má kromě jednoduché a lehké manipulace také výhody tvárnosti, proto mají tyto pískoviště různé tvary, velikosti i barvy.

piskoviste krab s krytem

Pískoviště americké společnosti Step2

Jestliže hledáte pro své dítě opravdu kvalitní plastové pískoviště, my vám doporučujeme společnost StepTwo, jež nabízí americké výrobky značky Step2. Široký sortiment zboží vám umožňuje vybrat přesně ten druh a typ, který hledáte. Jejich produkty jsou vždy vyrobeny z naprosto pevného plastu, který odolá i velké nepřízni počasí. Opravdovou předností jejich dětských pískovišť je to, že mají masivní dna, a proto je lze v horkých letních dnech proměnit v bazének! Společnost StepTwo nabízí také domečky, skluzavky, kuchyňky či houpačky a věřte, že se všemi jejich produkty vsadíte na kvalitu za skvělé ceny.