Kupujeme dětský kočárek

Čekáte miminko a stále přemýšlíte, který kočárek bude pro vás i pro vašeho miláčka nejlepší? Pročítáte různé recenze na internetu, vybíráte nejlepší vzhled, barvu i tvar? Možná vám to tak nepřijde, ale dětské kočárky jsou jako auta. Musí být uvnitř prostorné a pohodlné, navenek působit kompaktním dojmem i umět zaujmout okolí. Zároveň by měly mít dobré jízdní vlastnosti a jednoduchou manipulaci. Jestliže při výběru budete myslet na všechny tyto prvky, pak věřte, že kočárek splní veškeré vaše očekávání a stane se vašim skvělým společníkem na všechny výlety i cesty.

Investovat se vyplatí     

Při koupi kočárku byste opravdu neměla šetřit a ani dělat žádné kompromisy. Na našem trhu se objevuje velká řada levných, málo kvalitních kousků, které nijak nezaručují pohodlí a dlouhou životnost. Možná pro vás budou počáteční investice příjemnější, avšak v konečném stádiu se vám vše prodraží na častých opravách. Kvalitní kočárky jsou zkrátka dražší, ale jejich koupí si ušetříte spoustu starostí a vydrží vám i pro další dítě.

Luxusně sportovní kočárek

Jestliže uvažujete, zda jsou lepší sportovní kočárky, nebo ty luxusní, pak věřte, že můžete mít oba dva typy v jednom. Opravdová kvalita, skvělý design, jedinečný vzhled, jednoduchá manipulace a hlavně bezpečnost, to jsou luxusní kočárky značky Stokke pocházející z Norska. Stokke při výrobě myslí hlavně na zájem dítěte i matky. Věří ve vytváření originálních, funkčních a hlavně dlouhodobých produktů. Jejich znakem je rovněž atraktivní vzhled s velkým množstvím příslušenství. Stokke nabízí své výrobky v několika variantách, avšak nynější novinkou je limitovaná edice luxusně sportovního kočárku Stokke Xplory Cobalt Blue.

stokke-xplory-cobalt-blue (1)

Limitovaná edice Stokke Xplory Cobalt Blue

Při vytváření Stokke Xplory Cobalt Blue se návrháři nechali inspirovat přírodní krásou kobaltu, což je minerál, který se používá k barvení skla a keramiky. Proč zrovna tato barva? Protože Norsko patřilo koncem devatenáctého století k předním producentům kobaltové modři, a po dlouhou dobu tato barva patří k jejich kultuře. Kolekce Cobalt Blue je krásná i veselá. Skvěle se vám bude kombinovat s různými odvážnými barvami, nebo ji můžete doplnit o neutrální odstíny.

Součástí limitované edice Cobalt Blue je sportovní kočárek, hluboká korbička, přebalovací taška a slunečník, to vše v této krásné barvě. Rovněž dostanete držák na pití a novou vložku do kočárku v barvě Warm Grey.

Kde nakoupit?

Eshop MyBabyStore.cz prodává tuto skvělou značku kočárku a naleznete u nich i limitovanou edici Cobalt Blue. Nedělejte ústupky a zvolte pro své dítě i pro sebe to nejlepší.