Krásné zuby nejsou jen sen

Asi každý z nás vnímá dnešní dobu jako velmi uspěchanou a hektickou. Někoho se tento fakt dotýká méně a někoho více. Pravdou je, že dnešním lidem zbývá na sebe samého čím dál méně času. Pracovní nároky jsou velmi vysoké a vyšetřit si tak každý den chvilku klidu pro sebe je mnohdy nadlidský úkon. Nemluvíme nyní jen o času, který chceme věnovat své rodině, nebo svým zájmům a koníčkům ale také o nezbytném čase pro údržbu naší tělesné schránky.

Zdraví a celkově dobrá nálada organismu má samozřejmě velký dopad na jakoukoliv naši činnost a k tomu samozřejmě patří také dobrý pocit z našeho zevnějšku. Málokdo z nás na sebe bude mít tolik času, jako sportovci a celebrity, které tak obdivujeme ale můžeme se jim alespoň přiblížit. Máme pro vás jeden mini tip, jak si za rozumné prostředky dopřát téměř Hollywoodský úsměv. Možná jsme vám právě takový pochybovačný úsměv vykouzlili na tváři, ale čtěte dále.

 

Určitě jste již slyšeli o bělení zubů. Nejznámější je snad bělení zubů pomocí peroxidu vodíku, ale to není téma dnešního dne. Krom toho, že způsobuje vyšší citlivost zubní skloviny a dásní jej nedoporučuji ani lékaři. My se budeme věnovat metodě, která je bezpečná a její nesrovnatelnou výhodou je, že její aplikaci zvládnete sami v teple vašeho domova.

beleni zubu

Produkty firmy BeconfiDent jsou vyvíjeny špičkovými odborníky ve Švédsku a USA a krom bělení zubů má díky extraktům z Aloe Vera, heřmánku a granátovým jablkům příznivé účinky také na zdraví dásní a zubní skloviny. Samotné nanášení se provádí pomocí dávkovače a účinky se dostavují již po první aplikaci. V balíčku, který vám je mimochodem zaslán bez platby poštovného, naleznete velmi šikovný nástroj, kterým můžete sledovat jak se Vaše zuby blíží vysněnému odstínu. Samozřejmostí je také návod jak si vybělit zuby doma.

Pokud pořád ještě nevěříte a jste zdravě skeptičtí, jistě vás potěší v případě nespokojenosti produkt vrátit. A to i pokud bylo balení použito. Tak na co ještě čekáte, krásné zuby můžete mít i vy.?