Kožené kabelky Made in Italy

Každá žena by měla mít alespoň jednu kvalitní koženou kabelku, a pokud je ještě italská, pak se ji nebude dát co vytknout. Kožené kabelky se s koženkovýma nedají vůbec srovnávat. Ani vzhledem, ani na dotek a o výdrži nemluvě. Pokud se o ni budete správně starat a vyberete si nestárnoucí model, budete ji moc nosit i mnoho let aniž by na ni její roky byly vidět.

V šatníku nesmí chybět

Italové jsou znalci módy, a proto se není čemu divit, když řekneme, že o kabelkách to platí také. Italských značek je mnoho, ovšem značka Glamour by Glam vám zaručí originalitu, kvalitu a nenahraditelné modely nejen v oblasti kabelek a různých doplňků, ale také v módních oděvech. Kabelky této značky jsou vyráběny z exkluzivních materiálů a jsou tak jasnou volbou pro každou náročnou ženu. Jejich návrháři zajišťují až dvanáct kolekcí ročně a tím pádem jsou schopni velmi dobře obstát v aktuálních módních trendech. Svým zpracováním a užíváním těch nejlepších kůží se kožené kabelky pro tuto značku staly charakteristickými. Zkušení designéři provádí jejich návrhy pomocí nejlepších digitálních technologií, každá kabelka je poté ale vyráběná ručně! A i tento způsob výroby z ní zákonitě dělá originál. Glamour by Glam je značkou jak pro mladé dámy, tak starší a zralé ženy, které se nebojí ukázat svou pravou tvář a probudit v sobě kousek italských vlastností.
Pořiďte si kousek Itálie do svého šatníku, ať už zvolíte jejich koženou kabelku, krásný kousek oděvu, nebo jiný doplněk a uvidíte, že se na vás okolí bude hned dívat jinýma očima.

 

Kozena kabelka2