Kočárky Stokke – pohodlí i jedinečnost

S blížícím se narozením vašeho miminka stále více vybíráte a přemýšlíte jaký kočárek koupit? Pročítáte recenze, vybíráte design, ale stále nevíte, který by byl pro vás i váš nejmenší poklad ten nejlepší? Pak věřte, že ač se to nezdá, tak s kočárkem je to podobné jako s autem. Musí totiž být prostorný uvnitř a zároveň působit navenek kompaktním dojmem. Navíc musí být dostatečně pohodlný a na první pohled by měl zaujmout vás i vaše okolí. Měl by mít vynikající jízdní vlastnosti i jednoduchou manipulaci. Pokud všechny tyto vlastnosti kočárek splní, věřte, že se stane vašim perfektním společníkem, díky kterému bude každá cesta jako procházka růžovým sadem.  

Na kočárku nešetřete

Na kočárku byste neměli šetřit a při jeho výběru nedělejte žádné kompromisy. Na trhu je spoustu levných a nepříliš kvalitních kočárků, ale ty vám nezaručí dlouhou životnost a ani pohodlí. Možná jeho koupí ušetříte, avšak nižší počáteční investice se projeví na technickém stavu a později na častých opravách. V konečné fázi zjistíte, že jste stejně nic neušetřili. Kvalita je zkrátka na ceně poznat a kvalitní kočárky dražší jsou, ale ušetříte si spoustu starostí a ve většině případů vám vydrží i pro další dítě.

 

Ve Skandinávii ví jak na to

Pokud chcete opravdovou kvalitu, skvělý design, neotřelý vzhled i jednoduchou manipulaci, zvolte kočárek Stokke. Kočárky Stokke pocházejí z Norska a jsou vyrobeny pro nejlepší zájem dítěte. Stokke věří ve vytváření jedinečných, funkčních a dlouhodobých produktů, i v atraktivní design s velkým množstvím příslušenství, jež podporuje pohodu dítěte i rodičů. Tyto kočáry můžete koupit v několika variantách – Stokke Crusi, Stokke Scout, Stokke Trails, Stokke Xplory nebo jeho limitovanou edici True Black.

 

 

Kocarky Stokke

Stokke Xplory je opravdový originál

Právě Stokke Xplory je od ostatních značek dost odlišný, a to svou až futuristickou konstrukcí. Pro ni je typický tvar podvozku a tyč, která celý kočárek protíná od podvozku až do rukojeti. Ta se dá polohovat do několika pozic i nastavit její různá výška. Stokke Xplory True Black vychází z typického vzhledu Xplory a jeho osobitost je v kontrastu jemného, matného potahu a lesklého podvozku.

Nepropásněte akční nabídku na MyBabyStore

Na eshopu MyBabyStore.cz nyní získáte na kočárky Stokke akční nabídku, jež platí do konce května. Kromě limitované edice True Black na vás čekají skvělé ceny, proto neváhejte a kupte svému dítěti i sobě pohodlí.