Keramika je skvělým dárkem pro muže i ženy

Pořád řešíte čím obdarovat své blízké? Jednou se slaví narozeniny, podruhé zase svátek, pak se blíží Vánoce a po Vánocích je tady svatý Valentýn. Někdy se do toho připletou nějaké menší oslavy kamarádů nebo jejich dětí…Je to zkrátka pořád dokola, a vy už nevíte co komu dát, protože vždy chcete, aby byl dárek originální a udělal radost? Rodičům ani prarodičům peníze dávat nechcete, ale zjišťovat, co si kdo přeje, vás už taky nebaví. Ono se řekne, tak něco kup. Ale právě, co? Jestliže si už nevíte rady, co komu koupit, pak si přečtěte náš dnešní tip.

Když keramiku, tak Andreas

Podle nás nejvíce udělá radost dárek, který zůstane na památku. Avšak zapomeňte na kýčovité lapače prachu, a myslete na něco opravdu originálního i hezkého. Přesně to totiž vaše blízká osoba dostane, pokud koupíte něco z keramiky. Ovšem věřte, že není keramika jako keramika. My jsme pro vás objevili produkty z keramické dílny Andreas, kde vznikají veškeré věci, a to ať se jedná o keramické kasičky, keramické ryby nebo keramická sluníčka, tradiční metodou již dlouhých 26 let!

sluníčko

Velký výběr keramiky od květináčů až po keramické sošky

 Jejich široký sortiment zboží vám umožňuje koupit jedinečný dárek, který nejen potěší, ale možná také rozesměje. Jedním z takových dárků jsou jistě keramické cedulky, protože právě je můžete vybrat s vtipným popiskem, jenž rozesmějí nejednu osobu.

Mdlitba muže

Jestliže byste chtěli spíše něco, co by si člověk mohl postavit do interiéru a pokochat se, pak máte na výběr z velkého množství keramických sošek. Můžete mamince zútulnit obývací stěnu nebo kuchyňskou linku, protože právě tam se keramická kočka nebo keramičtí psi či ptáčci hodí nejlépe. Skvělým a praktickým dárkem jsou keramické květináče, jež potěší každou milovnici kytiček.

IMG 2580

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv keramiku, věřte, že pokud si ji vybere z dílny z Votic, kde se keramická dílna Andreas nachází, obdarujete své blízké jedinečností a přitom kvalitou.