Když k moři, tak jedině do Bulharska

V našem magazínu jste se už několikrát mohli dočíst o tom, kam se vydat na dovolenou, a ani tentokrát tomu nebude jinak. Dnes se zaměříme na Bulharsko, které je přímořskou destinací se zlatavými plážemi, azurovým mořem, skvělou kuchyní i moderním ubytováním.

Bulharsko je bezpečným státem

V dnešní době je dovolená v Bulharsku opravdovou výhodou, protože ne všude je bezpečno a cestování se stává určitým rizikem. Zvláště pak, pokud přemýšlíte o pravé dovolené se svými dětmi. Je vyhledávanou lokalitou, nejen proto, že se ji vyhnula migrační vlna, ale také protože obyvatelé této země vyznávají převážně pravoslavné křesťanství. I bez těchto „výhod“ jsou už několik let zájezdy do Bulharska velmi oblíbené hlavně pro nádherné moře, příznivé ceny i pohodové lidi.

Krása písečných pláží

Dovolená Bulharsko představuje mnoho lákadel, avšak turisti jsou zde nadšení hlavně z písečných pláží lemujících pobřeží jedinečného Černého moře. Vodní radovánky, slunění a krásu pobřeží si užijete v každém přímořském letovisku, avšak Zlaté Písky jsou oblíbenou lokalitou nejen českých turistů.

bul

Na rodinné dovolené si každý přijde na své

Bulharsko je skvělým místem pro rodinnou dovolenou, kterou si zde užijete se vším všudy. Nabere energii u moře, užijete si luxusu ubytování, lahodné jídlo i skvělé ceny v obchodech a restauracích. Můžete využít pestré programy animačních teamů, které se v hotelech starají o vaši zábavu i program vašich dětí. Vaši nejmenší mohou také navštěvovat dětské kluby, kde budou mít velmi mnoho aktivit a najdou zde i přátele.

NewTravel.cz je nejlepší srovnávač zájezdů do Bulharska

Lákala by vás dovolená v Bulharsku? Pak není nic jednoduššího než navštívit stránky NewTravel.cz, která vám nabízí široký výběr zájezdů, a to ať si vyberete last minute Bulharsko nebo first minute Bulharsko. Všechny zájezdy cestovních kanceláří jsou srovnány velmi přehledně, a jednoduchost výběru vám nabídne to nejlepší právě pro vás. Nezůstávejte letos doma, pojďte si užít pobřeží Černého moře a načerpat energii do bezpečné země.