Kam s ratolestí na střední školu

Přemýšlíte, kam se svou ratolestí po ukončení základní školy? Baví jej počítače nebo exceluje ve výtvarných kroužcích? Zkuste mu navrhnout obor multimediální tvorba na soukromé střední škole Arcus.

 

 

Kvalitní vzdělání na střední škole či gymnáziu je předpokladem pro další úspěšná studia na  vysoké škole. Pokud Vašeho syna či dceru baví moderní technologie a pozorujete, že práce v reklamě nebo digitálních médií by mohli být to pravé, právě Vám je tento článek určen.
Digitální média, internetová reklama a multimediální technologie zaznamenali zvláště v poslední době velký rozmach. Klasická tištěná reklama ustupuje do pozadí a trůn přebírají multimédia. Video,  web, animace a 3d animace jsou stále více skloňovaná slova v reklamě 21 století.

Multimédia  kvalitně  v Praze

Rádi bychom vám představili soukromou střední školu cestovního ruchu Arcus. Škola sídlí v Praze, ale ubytování je zajištěno i mimopražským studentům.  Při studiu je kladen důraz na individuální přístup k žákům, kdy ve třídě není nikdy více než 20 studentů.  Při studiu vybraného oboru je samozřejmostí také studium cizích jazyků. Cizí jazyky se v prvním ročníku vyučují dva a vybírat můžete z jazyka anglického, německého, ruského, španělského a francouzského.  

 

cizi jazyky

 

Výukové materiály jsou k dispozici online v účtu z každého žáků. Rodiče mohou sledovat online také docházku a prospěch svých ratolestí. Příjemným bonusem je Ipad mini, který dostane každý student při nástupu ZDARMA.

Technické zázemí školy je na vysoké úrovni

Co by to bylo za multimediální obory, kdyby nebyly podpořeny kvalitní technikou. K výuce jsou k dispozici kvalitní počítačové učebny vybavené LCD monitory a dataprojektory. Barevné kopírky a wifi připojení netřeba zmiňovat.

Zkušenosti a praxe nejsou podceněny

Velkým neduhem mnoha škol je důraz pouze na teorii. Studenti tak odcházejí do svých zaměstnání nebo dalších studií s minimem praktických zkušeností.  Arcus nabízí zcela jiný přístup.  Studenti si mohou vyzkoušet fungování reálné firmy v cestovní kanceláři Arcus. Jedná se opravdu o skutečnou a registrovanou cestovní kancelář. Studenti si zde mohou vyzkoušet například správu webové prezentace, tvorbu nového reklamního katalogu  nebo přípravu reklamních videí.  

CAD a technické kreslení

Pro studenty, jenž se profilují spíše k techničtějším předmětům  je určen studium AutoCadu. Tento předmět studenty zasvětí studenty “do tajů” počítačového kreslení.

Pokud vás naše krátké představení výhod a předností soukromé školy Arcus zaujalo, neváhejte se dotázat na další detaily nebo případně školu navštívit.