Kam příště co nejlevněji?

Milujete cestování a každou volnou chvíli plánujete výlet, jenže rozpočet vás trochu tíží? Nechcete utrácet nesmyslné tisíce za letenky a ubytování nebo vám prostě jen došly nápady kam vyrazit? Levnocestovani.cz se o vás postará a vleje vám do žil touhu po tom cestovat, co nejvíce a co nejvíce poznávat.

Nejlevnější letenky

Čeho zde najdete téměř nepřeberné množství jsou nejlevnější letenky do celého světa. Jak vyrazit za pár korun po Evropě a trošku více do světa? Jak probíhá celý proces rezervace a kdy je nejvýhodnější letenku koupit, vše najdete na stránce. Mimo to vám doporučí, kde rezervovat ubytování.

Nevýhodou je, že velmi levné letenky bývají často pryč během několik minut nebo hodin. Doporučujeme proto se registrovat k odběru newsletterů a neunikne vám žádná letenka do vaší vysněné destinace. Také dostanete přístup k materiálům přístupným pouze odběratelům. To je například průvodce jak se velmi levně dostat na Maledivy.

Tarrafal-beach-in-Santiago-island-in-Cape-Verde

Mám otázky

Levnocestování vám na ně odpoví. Ať vás zajímá cokoliv k dispozici je cestovatelská poradna, ve které zkušení cestovatelé poradí z otázkami, které vás tíží.

Pokud vás zajímá něco speciálního jako je práce v zahraničí nebo způsoby získání zelené karty, v záložce magazín najdete odpovědi i na tyto otázky. Není nic, co by jste nenašli. Poradit se můžete taky, co dělat, když ztratíte kufr a na co máte nárok, jak si půjčit auto nebo jak řešit nehodu. Vše přehledně zpracováno.

Last minute zájezdy

Nechybí ani nabídky cestovních kanceláří. Levnocestovani.cz je první český server, kde se objeví ty skutečně nejlevnější a nejvýhodnější nabídky. Můžete se tak rozhodnou, že pro jednou necháte plánováni cesty na někom jiném a vy jen vyberete destinaci. Občas může být příjemné si odpočinou, nechat starosti na delegátech a ještě na tom ušetřit.

Na levnocestovani.cz najdete mimo výše popsané také návody na první individuální cestu nebo jak sbalit zavazadlo na cestu kolem světa. A to budete potřebovat pouze batoh. Poradí, navnadí a už žádný víkend nebudete chtít zůstat doma!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *