K dokonalému vzhledu vám pomůžou také gelové nehty

Asi každá žena touží po dokonalých nehtech. Avšak jen hrstka z nás má to štěstí mít je krásné od přírody. Taky patříte spíše k té druhé skupině žen? Pak věřte, že jejich dokonalosti můžete docílit gelovými nehty, které působí velmi elegantně a pokud zvolíte „normální“ délku, pak vypadají i velmi přirozeně. V posledních letech se staly opravdu oblíbenou součástí vzhledu, a to nejen protože s nimi není skoro žádná starost. Pokud jste se ještě nerozhodla, zda si je nechat udělat, nebo ne, pak vám možná v rozhodování pomůže tento dnešní článek.

Vše má své pro i proti

Gelové nehty jsou vlastně nehty umělé, a jsou tvořeny tenkým plastovým nehtem, který se lepí na nehet přírodní, a UV gelem. Kromě přírodního vzhledu je jejich velkou předností také vysoká odolnost, přijatelná cena i velké množství tvarů, barev i motivů. V tomto ohledu se může zdá, že gelové nehty jsou bezchybné, ale jednu chybu mají, a tou je jejich omezená životnost. Zhruba po 3 týdnech totiž musíte gel nechat doplnit a znovu tak dokonalost oživit.

Kdy je dobré s gelovými nehty počkat?

Gelovky jsou vhodné pro většinu žen. Kritériem jsou alespoň průměrně zdravé nehty a i váš celkový zdravotní stav by měl být dobrý. Každopádně by žena neměla užívat dlouhodobě antibiotika, chodit na chemoterapii, mít na nehtech plíseň nebo je mít hodně polámané a roztřepené. Pak je dobré si své nehty nejdříve posílit a až poté si nechat udělat nehty gelové.

Kupte si startovací sadu na gelové nehty a udělejte si salón doma

Jestliže jste se rozhodla, že už jiné nehty nosit nechcete, pak můžete navštívit salón, kde vám modeláž nehtů udělají, nebo si můžete domů pořídit takzvanou startovací sadu, netrávit dlouhé hodiny v salónu a provádět si modeláž doma. Počáteční investice je sice vyšší, ale v konečném výsledku můžete ušetřit až tisíce korun. Startovací sada na gelové nehty vám pomůže v začátcích vašeho tvoření doma. Její cena se odvíjí od toho, co všechno obsahuje, avšak základ by měly tvořit gel-laky, UV lampa, pilníky, leštička, lepidlo, štětec na gel i gilotina. Nehtyprofi.cz je internetový obchod, kde přesně tyto startovací sady i mnoho dalších příslušenství pro tvorbu gelových nehtů i dokonalou manikúru a pedikúru, nakoupíte. Ještě není pozdě napsat si Ježíškovi o svůj vytoužený dárek.