Jen se zdravým hubnutím nenaberete shozená kila nikdy zpět

Už jste si několikrát řekla, že změníte svůj život a zhubnete? Každé ráno vstáváte a říkáte si: „Začnu od zítřka“…nebo „Ještě dojím potraviny z lednice i sladkosti a pak začnu“ Je tohle i váš případ? Pak pro vás máme jednu radu. Začněte hned a neodkládejte hubnutí na další dny, protože s takovou nikdy nezačnete!

Tělesný index hmotnosti

Než se do toho pustíte, měly byste si nejdříve zjistit svůj BMI – body mass index, který je statickou jednotkou porovnávající hmotnost a výšku osob. Toto číslo vám neřekne množství tuku v těle, ale může vám alespoň trochu přiblížit kategorii, do které spadáte. Výpočet BMI, který zavedl v 19.století belgický statik Adolphe Quetelet, je velice jednoduchý a podle jeho výsledků zjistíte, zda patříte do kategorie normální nebo již obézní. Jeho výsledek je dán podílem hmotnosti a výšky (metry) osoby, přičemž výška je umocněna na druhou. Dejte se tedy do počítání….Máte výsledek BMI přes 25? Trpíte tedy nadváhou. Pokud vaše hodnoty ukázaly 30 a více vaše tělo je zatíženo obezitou a opravdu alarmující výsledky jsou k 40 BMI, protože zde hrozí riziko nemoci. Ideál je zkrátka v rozmezí mezi 18,5 – 25, a pokud ho chcete dosáhnout, pojďte a začněte hubnout.

Jak zhubnou 5 kilo?

Možná jste se do toho už párkrát dala, ale všechny rady a diety na internetu zklamaly a vy jste buď přibrala shozená kila zpět, nebo jste zkrátka „nevydržela“? Ano, zdravé hubnutí je mnohem těžší než takzvané držení hladovky, ale pouze tenhle druh diety vám prozradí jak zhubnout 5 kilo i více za přijatelnou dobu bez hladu, stresu a chutí na jakékoliv jídlo. Nejdůležitější je celková změna životního stylu, správný pohyb a hlavně změna jídelníčku. S tím vším vám mohou pomoci výživoví poradci od Naturhouse u kterých si můžete objednat konzultaci zdarma a zjistit, co vlastně děláte špatně a proč se vám vaše snaha nedaří. Jedině profesionálové vám řeknou, jak jdou dohromady jáhly a hubnutí a jak lze podpořit spalování tuků díky produktům vyrobených na bázi bylin, ovoce a zeleniny.

Stačí se objednat

Teď už víte všechno potřebné, a proto není nic jednoduššího, než zvednout telefon a objednat si bezplatnou konzultaci u opravdových profesionálů, kteří jsou na trhu od roku 1992 a v České republice mají celkem 65 dietologických center. Jen zde se naučíte jak se správně stravovat, jaký zvolit vhodný pohyb a jak na to, aby se změnilo vaše celkové myšlení.