Jedinečný šperk k jedinečné události

Taky jste přemýšlela nad tím, proč se k zásnubám a svatbě navlékají prstýnky? Prsten totiž nemá žádný začátek a konec a proto je symbolem toho, že má trvat láska na věky. Prstýnky se objevily už ve starověkém Římě a pevnou svatební součástí se staly za dob papeže Mikuláše I. Od této doby uplynulo již mnoho let a stejně jako jde dopředu pokrok v elektronice a ostatních oborech, tak i ve špercích jsme udělali značný krok vpřed.

Mnoha mužům přijde výběr zásnubního prstenu jako nadbytečná věc. Požádání o ruku a s tím i spojené zásnubní prsteny jsou však důležitou událostí nejen pro ženu, ale také pro muže. Dáváte tak na světu na obdiv, že vy dva k sobě patříte. Vy, jako žena s výběrem prstenu nic neuděláte. Tohle je opravdu v režii muže a je to jen na něm, který zásnubní prstýnek vybere a zda vás zná natolik dobře, aby se vám „trefil“ do vkusu. Při výběru snubních prstenů je pak volba na obou, protože tyhle šperky byste měli nosit oba dva. Důležité je si na koupi vyhradit dostatek času a nic neuspěchat. Je to přece symbol vaší lásky a stvrzení novomanželského slibu.

 

prten
Zásnuby i svatba je velkou událostí v životě, proto zásnubní prsteny i snubní prsteny vybírejte pečlivě.  Nic nepokazíte tím, pokud svůj výběr budete směřovat na snubniprsteny.com. Zlatnický ateliér JL šperk má sídlo v centru Prahy a již mnoho let se zabývá návrhy, ruční výrobou i vlastní tvorbou šperků. Vybrat si zde můžete jak zásnubní, tak snubní prstýnky, nebo si zde můžete nechat svůj šperk opravit, či upravit. Nechejte se uchvátit prsteny budoucnosti, prsteny geometricky konstrukčních tvarů a různých kombinací zlata, které vám vydrží staletí pro své úžasné vlastnosti. Navštivte JL ateliér a budete překvapeni, z kolika krásných šperků budete mít na výběr!