Jarní prázdniny

Týdenní jarní prázdniny jsou na základních a středních školách v roce 2014 rozloženy v termínech od 3. února do 16. března. Během jarních prázdnin lze s dětmi provozovat spousty volnočasových aktivit. Například Dětský dům mládeže v Rokycanech umožňuje o jarních prázdninách provozovat spousty volnočasových aktivit od florbalových turnajů až třeba po návštěvu výtvarné dílny. K dispozici je též klubovna.

Ilustrační foto / www.123rf.com

Ilustrační foto / www.123rf.com

 

Výtvarnou dílnu mohou též děti využít i na Moravě, konkrétně jí nabízí hotel Všemina a navíc přináší spousty dalších atrakcí:

  • Zimní olympiáda
  • Výtvarná dílna
  • Hlídání dětí v rámci animačního programu
  • Dětský koutek a dětské hřiště

Pro dospělé je připravené Relax a Wellness centrum s širokou nabídkou relaxačních balíčku. Zapomínat bychom neměli ani na obyvatele hlavního města, kde téměř všechny DDM nabízí spousty aktivit pro děti v období jarních prázdnin a s DDM Praha lze též zažít návštěvu muzea či pobýt v příměstském táboře.

Pro úplnost přinášíme kompletní přehled termínů Jarních prázdnin dle termínů.

3. – 9. února 2014
Mladá Boleslav, Tábor, Prachatice, Olomouc, Strakonice, Chomutov, Most, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Šumperk, Ústí nad Labem, Opava a Jeseník, Příbram.

10. – 16. února 2014
Benešov, Český Krumlov, Rokycany, České Budějovice, Klatovy, Svitavy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Ústí nad Orlicí a Ostrava, Beroun,.

17. – 23. února 2014
Praha 1 až 5, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Karviná, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Blansko, Prostějov.

24. února – 2. března 2014
Praha 6 až 10, Cheb, Sokolov, Karlovy Vary, Nymburk, Děčín, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Přerov a Frýdek-Místek.

3. – 9. března 2014
Praha-východ, Mělník, Kroměříž, Hradec Králové, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-západ, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Teplice a Nový Jičín.

10. – 16. března 2014
Liberec, Česká Lípa, Písek, Třebíč,, Jablonec nad Nisou, Kolín, Semily, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Kladno, Kutná Hora, Náchod a Bruntál.