Jarní prázdniny

Týdenní jarní prázdniny jsou na základních a středních školách v roce 2014 rozloženy v termínech od 3. února do 16. března. Během jarních prázdnin lze s dětmi provozovat spousty volnočasových aktivit. Například Dětský dům mládeže v Rokycanech umožňuje o jarních prázdninách provozovat spousty volnočasových aktivit od florbalových turnajů až třeba po návštěvu výtvarné dílny. K dispozici je též klubovna.

Ilustrační foto / www.123rf.com

Ilustrační foto / www.123rf.com

 

Výtvarnou dílnu mohou též děti využít i na Moravě, konkrétně jí nabízí hotel Všemina a navíc přináší spousty dalších atrakcí:

  • Zimní olympiáda
  • Výtvarná dílna
  • Hlídání dětí v rámci animačního programu
  • Dětský koutek a dětské hřiště

Pro dospělé je připravené Relax a Wellness centrum s širokou nabídkou relaxačních balíčku. Zapomínat bychom neměli ani na obyvatele hlavního města, kde téměř všechny DDM nabízí spousty aktivit pro děti v období jarních prázdnin a s DDM Praha lze též zažít návštěvu muzea či pobýt v příměstském táboře.

Pro úplnost přinášíme kompletní přehled termínů Jarních prázdnin dle termínů.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

3. – 9. února 2014
Mladá Boleslav, Tábor, Prachatice, Olomouc, Strakonice, Chomutov, Most, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Šumperk, Ústí nad Labem, Opava a Jeseník, Příbram.

10. – 16. února 2014
Benešov, Český Krumlov, Rokycany, České Budějovice, Klatovy, Svitavy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Ústí nad Orlicí a Ostrava, Beroun,.

17. – 23. února 2014
Praha 1 až 5, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Karviná, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Blansko, Prostějov.

24. února – 2. března 2014
Praha 6 až 10, Cheb, Sokolov, Karlovy Vary, Nymburk, Děčín, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Přerov a Frýdek-Místek.

3. – 9. března 2014
Praha-východ, Mělník, Kroměříž, Hradec Králové, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-západ, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Teplice a Nový Jičín.

10. – 16. března 2014
Liberec, Česká Lípa, Písek, Třebíč,, Jablonec nad Nisou, Kolín, Semily, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Kladno, Kutná Hora, Náchod a Bruntál.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *