Jaký pelíšek pro psa zvolit?

Pes je člen rodiny a proto pro něho vybíráme většinou to nejlepší. Není divu, že chceme, aby i jejich pelíšek byl pohodlný a pejsek se v něm cítil dobře. Při výběru pelechu pro psa byste se měli řídit určitými pravidly. Hlavně, aby bylo jeho hnízdečko dostatečně velké a pejsek se do něho vešel celý.

 

Není ani na škodu, pokud vyberete pelech trochu větší, aby se v něm mohl pejsek roztahovat. Výběr jeho pelechu závisí na rase psa a také na jeho povaze. Pelíšky pro psa jsou vyráběny v různých tvarech, velikostech a barevných variacích. Liší se také materiálem, ze kterého je vyroben, anebo sílou vystýlky. Při výběru pelechu pro psa dbejte také na to, aby matrace nebyla ani příliš měkká a ani příliš tvrdá. To může stejně jako u lidí poškozovat klouby pejska i jeho páteř. Místo, kde umístíte pelech, je jen na vás a na vašem miláčkovi. Pokud je, ale pelíšek pro psa umístěn na chladnějším místě s kachličkami je vhodné mít spodní část pelechu z tvrdého látkového matriálu, který nepropouští vlhkost a ani chlad. Při pořizování pelíšku dbejte také na hygienu a nepořizujte mu pelech, u kterého se hygiena špatně udržuje. Takže volte ten, co se dá lehce vysát, vyprášit, nebo popřípadě vyprat v pračce.

 

pelech

Vyberte to nejlepší

 

Jako vhodný pelech pro psa můžete také vybrat matraci. Matrace pro psy od 4dox.cz je navržena podle dlouhodobých testů. Snímatelný potah je vyroben z jedinečné tkaniny Suede leather. Látka je vysoce měkká a příjemná na dotek, přebírá vlastnosti jelenice a zároveň si ponechává vlastnosti tkaniny. Tento materiál se velmi snadno udržuje, lehce ho otřete vlhkým hadříkem, nebo vyperete v pračce. Pelíšek pro psa drží tvar, protože povlak matrace je laminován molitanem. Pelech je protiskluzový a to i na hladkém povrchu, protože materiál Suede leather svými vlastnosti zajišťuje absolutní přilnutí. Výhodou matrace je, že ji lze použít oboustranně. Výplň matrace je vyrobena z jednoho velkého plátu molitanu širokého 8cm. Tento molitan je opatřen podšívkou a výplň lze samostatně prát. Matrace pro psa firmy 4dox.cz zajišťuje vašemu pejsku pohodlí, protože se výplň nepřemisťuje z místa na místo. Naopak se výborně přizpůsobí vašemu miláčku. Na pelíšek pro psa si můžete nechat vyšít individuální výšivku například jméno psa, nebo text a to na dvou místech z čel matrace a z horní strany a to vše v ceně matrace. Sami si můžete zvolit barvu výšivky i písma. Vyberte pro svého čtyřnohého miláčka originální pelíšek, který pro něho bude příjemnou relaxací i odpočinkem.