Jak zhubnout zdravě a bez hladovění?

Léto se pomalu, ale jistě blíží a vám se novoroční slib, že zhubnete, nedaří plnit? Od zimy jste vyzkoušela už řadu diet, ale kila se vás stále drží? Nebo se vám podařilo „něco málo“ zhubnout, ale dostavil se u vás ten nenáviděný JOJO efekt? Pak je na čase něco změnit, protože nejde jen o to, jak zhubnout, ale také o to, že zhubnete zdravě a štíhlé tělo vám zůstane už napořád.   

 

K vysněné postavě vám pomůže výživový poradce

Každý člověk je originál a k jednotlivci se musí přistupovat individuálně. To platí u každé aktivity či léčebného postupu, u diety snad ještě dvakrát tolik. Při hubnutí se musíte zbavit svých starých stravovacích návyků a zapojit do svého denního života dostatek pohybu. Pouze správně sestavený jídelníček vám zajistí kvalitní úspěch při shazování přebytečných kil. A také proto je nutné, abyste vždy zvolili individuální přístup. Ten ovšem nezískáte, pokud budete držet různé typy diet, jež se na vás valí z časopisu, internetu či reklam. Jako k originálu k vám může přistupovat pouze výživový poradce, který vám sestaví jídelníček přesně na „míru“. Poté si stačí stanovit přiměřený cíl a pořádně se do hubnutí vrhnout. Výživový poradce s vámi bude po celou dobu vašeho snažení, bude vám pomáhat, radit vám i vás chválit při dosažení vašich úspěchů. Zkrátka se stane vašim parťákem v dobrých, ale i v těch těžších chvílích. 

 

Na snadném hubnutí zjistíte vše potřebné     

Vyzkoušejte nový způsob hubnutí, protože nikdy nebylo nic tak jednoduchého. Stačí navštívit snadne-hubnuti.eu a objednat se ke konzultaci s výživovým poradcem. Při osobním kontaktu proberete s terapeutem svůj zdravotní stav, množství a typ potravin, které jste dosud konzumovali i jaké sportovní aktivity máte ráda. Současně vám provede kompletní diagnostiku těla na speciálním lékařském přístroji. Ze všech těchto získaných informací vám poté sestaví váš vytoužený jídelníček, podle kterého bude hubnutí hračka. Zapomeňte na trápení, konzumaci „zázračných“ pilulek, hladovění i zbytečný JOJO efekt. S výživovým poradenstvím budete pravidelně jíst zdravé, chutné i nutričně vyvážené potraviny, a přitom zjistíte, že hubnete!