Jak vybrat pánskou tašku

Nejen dámy, ale i pánové chtějí vypadat elegantně, a i když se to nezdá, právě jejich celkový vzhled by měly podtrhovat doplňky. A co k nim patří? Určitě to jsou hodinky, šála či kravata. Avšak v posledních letech hrají nemalou roli i pánské brašny. Právě pánská taška se stává stále oblíbenějším doplňkem jejich outfitu. Už dávno není pravda, že by muži, kteří jim přišli na chuť, byli metrosexuálové, spíše naopak. A navíc patří do kategorie praktických mužů, vše totiž po kapsách nosit nelze. Věřte, že správně zvolený styl tašky dotváří harmonicky celou osobnost muže, který ji nosí. Chtěli byste svému muži udělat radost a taky mu jednu koupit? Pak pro vás máme pár rad jak stylovou tašku vybrat.

Tvar a velikost

Vše se odvíjí od toho, jaké požadavky na tašku máte. Potřebuje ke své práci notebook? Bere si svačinu, nebo nechce vycházet z domu bez deštníku? Pokud ano, pak malá, úzká pánská aktovka pro něho určitě nebude to pravé. Proto velkou roli při výběru hraje tvar a velikost. Při koupi vždy myslete na to, co všechno v ní bude vozit. Na škodu není ani to, pokud muž vlastní brašny dvě. Jednu menší a druhou větší.

Taška přes rameno dobře vypadá a je i praktická

Velkou roli při výběru hraje rovněž praktičnost. Což se projeví nejen na velikosti, ale také na množství přihrádek a vnitřním uspořádání. Velmi praktickou je taška přes rameno, která nejen skvěle vypadá, ale také díky ní získají dvě volné ruce. A ty se hodí vždy!

Pánská taška přes rameno

Pánská taška přes rameno

V hlavní roli kůže

Materiál, ze kterého je pánská brašna vyrobena, je otázkou osobního vkusu. My si myslíme, že nejlepším materiálem je kůže, protože právě ta působí velmi elegantně, je kvalitní a vydřží řadu let.

Důležitá je osobnost

Na závěr při výběru myslete vždy na mužovu osobnost a jeho celkový styl. Jen tak bude při nošení tašky působit vyrovnaným dojmem a bude se cítit sám sebou.

Kde pánskou aktovku koupit?

Velký výběr kvalitních brašen vám nabízí taxido.cz, kde určitě vhodnou tašku seženete.