Jak vybrat kvalitní šampon na vlasy

Šampon na vlasy je přípravek, který používají všichni. Pomáhá vlasům zbavit se nečistot či mastnoty a dodává jim výživné látky. Při koupi šamponu bychom měli znát svůj typ vlasů. Jinou péče potřebuje mužský vlas, jinou ženský. Šampony na vlasy se vyskytují v několika podobách:

  • Tekuté,
  • Gelové,
  • Krémové,
  • Pudrové prášky,
  • Aerosol.

Fanola je italská vlasová kosmetika a patří mezi přední výrobce na trhu. Firma neustále vyvíjí nové produkty a snaží se přijít na trh stále s něčím novým.

Šampon proti lupům

Lupy ve vlasech má podle studie více než 50 % lidí v západní Evropě. Jde o chronické onemocnění pokožky hlavy. Fanola Purity je řada proti lupům. Šampon obsahuje speciální přísadu “Piroctone Olamine”, která pomáhá odstranit plísňové infekce a má protizánětlivé účinky.

Šampon pro jemné vlasy

Jemné vlasy mají menší objem a nedokážou dobře udržet tvar účesu. Vhodné jsou proto šampony na zvětšení objemu. Šampony vlasy dodatečně zpevní a dodají jim objem.

Silver šampony

Šampony No yellow pracují s pigmentem. Vše šampony jsou fialové a “stahují” žlutý odstín z vlasů. Neutralizační efekt bude působit podle času působení šamponu – čím déle necháte šampon působit ve vlasech, tím bělejší odstín na vlasech získáte.

Šampon pro mastné vlasy

Mastné vlasy potřebují šampon, který vlasy odmastí a také zabrání tvorbě mazu. S mastnými vlasy se často pojí i tvorba lupů. Vhodné jsou proto šampony, které zabraňují i ​​tvorbě lupů.

Šampon pro normální vlasy

Normální vlasy jsou zdravé, pružné, nelámavé a lesklé. Šampon pro normální vlasy dodávají vlasům hydrataci a pružnost. Šampony bývají obohacené o různé vitamíny.

Oro therapy

Oro therapy je luxusní řada, která je obohacena o arganový olej. V produktech se také nachází mikro aktivní zlato, které hloubkově vyživuje vlasy již od kořínků. Produkty zaručují, že vlasy jsou poddajné a hedvábně lesklé.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *