Jak vybrat dvoudílné dámské plavky

Do opravdového léta zbývá už jen pár měsíců, a proto byste měla být připravená. O čem že je řeč? No přece o plavkách. Pro mnoho žen je nakupování plavek opravdovou noční můrou. Přitom my si myslíme, že zbytečnou, protože se správným typem a střihem to bude seknout každé z vás. A to i v případě, že máte nějaké to kilo navíc. Nebojte se vyrazit v létě na koupaliště nebo k moři! Vhodně zvolené dvoudílné dámské plavky se hodí skoro na každou postavu.

Kombinujte

Pokud vlastníte spíše nesouměrnou postavu a máte velký rozdíl mezi prsy a boky, pak je skvělým řešením zkombinovat různé velikosti horního a spodního dílu. Tuto možnost už nabízí většina prodejců s plavkami a spodním prádlem.

Máte menší poprsí? Nezoufejte

Na horní díl plavek by se měly zaměřit zejména ženy vlastnící malé poprsí. Jestliže k nim patříte, pak volte vrchní část co nejvýraznější. Využijte velké vzory, ozdoby, volánky i třásně. Pro zvětšení prsů můžete sáhnout po push-up podprsence. Vhodný je rovněž horní díl s vyztuženými košíčky, které prsa nadzvednou. Výhodou u takové postavy je fakt, že vám bude slušet spodní díl jakéhokoliv tvaru a třeba i s nohavičkou.

dvoudilne_plavky

Dvoudílné plavky na každou postavu

Ženy disponující postavou typu hrušky (široké boky a stehna) musí dobře volit spodní část plavek. Lepší je větší vykrojení, které vám bude opticky nohy prodlužovat. Určitě se vyhněte nohavičkám. Vyberte si pestrou podprsenku a jednobarevný spodek, odvedete tak od oblasti boků pozornost. U postavy typu jablko (štíhlé nohy, větší poprsí a bříško) volte vždy podprsenku s kosticemi a širokými ramínky. Dobrou volbou není zavazování za krkem, a to hlavně ze zdravotních důvodů. Spodní část si kupte s vyšším lemem, ten bříško hezky schová.

Barva a vzor plavek jsou vždy na vás. V případě hodně světlé pleti nevybírejte jednobarevnou černou, bílou či žlutou barvu. Volte spíše přirozenější odstíny barev.

Nakupte na eshopu

Velký výběr dvoudílných plavek má eshop http://www.daniela-pradlo.cz/dvoudilne-plavky, kde určitě vyberete ty pravé, ve kterých budete neodolatelná. Obchod nabízí také široký sortiment luxusního spodního prádla i košilek.