Jak podnikat na rodičovské a mateřské dovolené

Jste doma s dítětem, ale přesto byste se chtěla znovu zapojit do společnosti a přivydělat si? Proč ne. V dnešní době to není zase tak složité. Internetový obchod totiž můžete provozovat z domova a přizpůsobit tak svou práci aktuální situaci i péči o vaše dítě.

Samostatná výdělečná činnost je pro ženu, která je s dítětem doma výhodná, protože si sama může řídit pracovní čas a být sobě šéfem. Můžete se zabývat drobnou ruční výrobou, IT činností nebo prodejem přes internet. Právě internetové obchody jsou v dnešní době skvělou volbou. Zkrátka vám k samostatné výdělečné činnosti během rodičovské dovolené nic nebrání. A pro některé práce není potřeba ani vyřízení živnostenského oprávnění. Jestliže ke svému podnikání živnostenské oprávnění potřebovat budete, lehce si ho vyřídíte na živnostenském úřadě. Pak už vám k vydělávání peněz nebude nic chybět.

Pronajměte si e-shop

Můžete si pořídit vlastní e-shop levně a začít prodávat na internetu. Není potřeba ani tvorba e-shopu na míru, protože mnohem rychlejší a i levnější variantou je pronájem e-shopu. Právě díky pronájmu zvládnete provozovat svůj internetový obchod bez jakýchkoliv znalostí programování a nebudete muset řešit ani technické záležitosti. Všechen svůj čas tak budete moci využít pouze pro svůj prodej a péči o své zákazníky.

Díky Shoptetu si vytvoříte vlastní e-shop rychle a jednoduše

Pokud byste ovšem chtěla vytvořit vlastní internetový obchod, pak vyzkoušejte Shoptet, což je ideální program na tvorbu e-shopu. Díky němu je totiž správa i tvorba e-shopu velmi jednoduchá. Nemusíte ho tvořit sami, ale můžete využít již hotové a vyzkoušené řešení. Vše si pak pomocí intuitivní administrace upravíte přesně podle svých představ, obchod naplníte svým zbožím a začnete prodávat. Budete tak mít skoro e-shop zdarma.

Dodávají i pokladny EET

Pokud už podnikáte a trápí vás pokladna EET, kterou budete muset za chvíli používat, nezoufejte. Shoptet dodává řešení EET pokladny pro malé i střední živnostníky i pokladny do terénu. Nabízí vám pokladní systém pro správu kamenné prodejny, který je dostupný online a uzpůsobený tak, abyste jej mohli snadno používat na počítači, notebooku, tabletu i chytrém telefonu.