Jak na bělení zubů doma – Vaše dotazy

V minulém článku jsme psali krátké představení o tom, jak je možné v klidu domova “pracovat” na bělostně krásném úsměvu. Protože se nám sešlo několik dotazů, jak je vlastně takové bělení funguje, jak postupovat a jestli jestli je to bezpečné, půjdeme dnes trochu do hloubky.

Na začátku bychom si měli uvědomit, že začít bychom měli u správné hygieny ústní dutiny. Je až zarážející, jaké procento naší populace postrádá základní znalosti jak pečovat o svůj chrup. Nemluvíme nyní jen o intervalu čištění, ale také o správné kartáčku. Pokud Vás tato problematika zaujala a chcete si o ní přečíst něco více, přečtěte si více o tom jak mít krásné zuby.

Tak nyní již víme jak pečovat správně o zuby a pojďme se pobavit o samotném bělení zubů. V minulém článku jsme hovořili o tom, že bělení zubů pomocí metody SimpleSmile je na rozdíl od bělení pomocí peroxidu bezpečné. Tento fakt potvrzuje i to, že všechny produkty Simple Smile byly schváleny dle nové směrnice EU a běžně jej používají zubní lékaři v ordinacích O čem jsme se ale nezmínili, že tento způsob bělení je také finančně méně nákladný.

product01 uprava 1

No a jak to vlastně celé funguje. Důležité je že na samotnou aplikaci potřebujete 15 minut denně. Bělící gel obsahuje hydrogenuhličitan sodný a další složky, které pronikají do zubní skloviny a bělí zuby zevnitř ven. Důležité je podotknout, že tuto proceduru je nutno opakovat minimálně po 10 dní, aby bylo dosaženo patřičného efektu. Větší množství gelu nezvýší účinek bělení, je opravdu nutné dodržovat předepsané dávkování. Přesný návod samozřejmě dostanete k balení, takže si nemusíte dělat starosti jak vybělit zuby.

Možná jsme nepoznamenali jeden důležitý fakt, a to že pokud nebudete s bělením spokojeni, budou Vám finance vráceny. Snad jsme nyní již vyčerpali všechny Vaše dotazy a budeme rádi, když vám naše příspěvky pomohu k bělejším zubům.