Jak levně a spolehlivě vybavit firemní vozový park?

Obměna vozového parku je věc, které se čas od času nevyhne žádná firma, která při své práci používá vozy. Auta časem doslouží, navíc jejich spotřeba časem výrazně stoupá. Proto je jejich pravidelná obměna nevyhnutelná. Platí to o osobních vozech, ale ještě více to platí o dodávkách.

Nový nebo ojetý vůz?

Když už se pro obměnu vozového parku rozhodnete, první rozhodnutí je zvolit si, jestli chcete zakoupit vozy nové nebo ojeté. V dnešní době existuje mnoho spolehlivých autobazarů, které vám prodají ojeté vozy, které jsou díky vzorné péči nerozeznatelné od nových (ať už se jedná o dodávky nebo nové vozy). Jedním z nich je například i bazar dodávek i osobních vozů v Praze společnost Auto Gruber.

 

Jedna z mnoha dodávek v nabídce Auto Gruber.

Jedna z mnoha dodávek v nabídce Auto Gruber.

Nejlepší původ a technický stav

Strategií společnosti je budování dlouhodobého vztahu s klienty. Tento bazar dodávek je na trhu již od roku 1992 a od té doby pomohl opakovaně sehnat vysněný osobní automobil nebo dodávku již hezké řádce klientů. Ostatně při takhle dlouhé historii ani nelze být nespolehlivý.

Tato strategie se neprojevuje jen ve firemních materiálech, ale v každodenní praxi společnosti. Bazar dodávek Auto Gruber například neprodá vůz, jehož technický a právní stav si předtím neprověřil. Zároveň seznam prodávaných vozů zveřejňuje online, takže si sami můžete udělat představu o prodávaných vozech.