Jak jednoduše ochránit mobil před poškozením

Mobil, věc, bez které si mnoho z nás nedokáže už ani svůj život představit. Od vzniku prvního mobilního telefonu uplynula spousta let, a za tu dobu prošel samozřejmě mnoha změnami. Možná si pamatujete přístroje s tlačítky, na kterých jste nemohli hrát hry, poslouchat hudbu, ani číst knížky. Mobil zkrátka sloužil jen k telefonování či psaní SMS. 

 

 

Technologie jde samozřejmě kupředu, čím víc však mobil umí, tím je i dražší. Celý přístroj je logicky také více náchylný na pády, vlhkost i prach. Tedy kromě těch outdoorových typů. Proto je dobré si svůj mobilní telefon chránit.

 

Kryt na mobil je skvělou volbou

 

Jak tedy ochránit mobilní telefon před rozbitím či poškrábáním? Máte vlastně dvě možnosti. Používat obal, který ale přístroj nechrání, pokud ho zrovna používáte, nebo použít kryt na mobil. Krytů na mobil je velké množství a vybíráte ho podle typu svého mobilního telefonu. Takže logicky, když vlastníte Samsung, musíte vybírat kryt na Samsung. Stejně tak je to u Iphonu, kde byste s krytem na Samsung neuspěli, ale kryt na Iphone už potřebné rozměry a velikost bude mít.

 

Navrhněte si vlastní kryt na mobil

 

Jako prošly revolucí mobilní telefony, je tomu nejinak i u samotných krytů. Nejenže můžete vybírat barvu a motiv, můžete si také navrhnout například kryt na mobil s vlastní fotkou nebo s fotkou své ratolesti, či dokonce celé rodiny.

 

Ano, je to tak. Už nemusíte mít stejný design krytu na vašem telefonu, jako všichni ostatní. Díky společnosti MYCASE si vytvoříte vlastní kryt na mobil, který bude originální a bude přesně vystihovat vás samotné.

 

Jak to na to?

 

Nebojte se, není to nic složitého a zvládne to úplně každý, a to podle podrobného postupu na stránkách mycase.cz, kde je vše popsáno krok za krokem. MYCASE je opravdu originál a dává vám možnost mít také originální kousek u sebe, a to aťsi jedná o kryty na Iphone, Samsung nebo Sony Xperii.