Interiér vám rozzáří dekorační umělé květiny

Pestré vazby z krásných živých květin jsou skvělým doplňkem interiéru. Avšak zvláště v zimních měsících se tato dekorace prodraží. Adekvátní alternativou jsou dekorační květiny z umělých materiálů, které vypadají stejně dobře, jako ty živé.

Investujte do kvality

Díky současné technologii jsou materiály, ze kterých se umělé květiny do bytu vyrábějí mnohem kvalitnější, než tomu bylo v minulosti. Rozdíl mezi tou živou a umělou poznáte možná maximálně na omak. Avšak musíte investovat do kvalitnějšího zboží. Je pravda, že právě u nich bývá počáteční investice vyšší, ale s ohledem na to, jak dlouho květiny vydrží a jak vypadají, je jejich nákup mnohem výhodnější.

susz-lisc-5-czek

Umělé květiny mají v bytě mnoho výhod

Obrovskou výhodou dekoračních květin jsou minimální nároky na péči a dlouhá životnost. Vázu s umělými květinami ocení alergici a rodiny s malými dětmi, které jsou na aromatické pachy mnohdy náchylné. Rovněž vám odpadá nutnost měnit ve váze květinám vodu. Navíc je jejich údržba jednoduchá, stačí z nich omést prach nebo je jednou za čas šetrně osprchovat.

Kombinujte

Dekorace bude působit neokoukaně, pokud si koupíte více rostlin různých druhů a navzájem je zkombinujete. Krásně vypadá například kombinace sezonních květin, které můžete vidět i v přírodě. Majestátnější květiny jako jsou růže, astry nebo i orchideje vypadají ve váze krásně samostatně. Jestliže si na Vánoce děláte dekorační věnce, můžete umělé květiny využít i do nich.

umele_kvetiny

Nápadům se meze nekladou

Květiny umístěte do jednoduchých váz z čirého skla, ale můžete je dát také do starých kovových kyblíků či proutěných košů. Květiny nepotřebují vodu, proto nejste výběrem nádoby nijak limitováni.

Italissima Homa – vše pro váš domov

Italissima Home vám nabízí široký sortiment umělé dekorace. Vybírat můžete z celé řady moderních umělých květin i celých kytic. Nakoupíte zde listy, sušené traviny i nejrůznější ratanové dekorace různé barevnosti. Díky kvalitnímu materiálu – PVC a látky vypadají ve váze k nerozeznání od těch živých a jsou opravdu nenáročné na údržbu.