I suroviny si zaslouží kvalitu

Všude nás nabádají ke koupí kvalitního zboží – kvalitní obuv, oblečení, matrace, elektrospotřebiče….A co takhle kvalitní potraviny? Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké zboží kupujete v supermarketu? Odkud pochází ovoce, zelenina i ostatní suroviny ze kterých připravujete jídlo pro sebe a svou rodinu? Možná že ano, ale nakupujete je pořád dál, protože ani nevíte, kam zajít, aby se něco změnilo. Nebo prostě nemáte dostatek času obíhat farmářské trhy a shánět vše potřebné.

Pankrácký Rynek

Od 20. května je otevřená nová tržnice, kde máte možnost nakoupit čerstvé a poctivé potraviny. Pankrácký Rynek otevřel známý televizní kuchař Filip Sajler, takže zde můžete očekávat opravdu jen kvalitu i zdraví, a to vše pod jednou střechou. Ke stálým obchodům Pankráckého Rynku patří řeznictví, rybárna, rodinné pekařství a cukrářství, obchod se sýry, vinotéka, prodejna ovoce i zeleniny, prodejna květin a jeden koloniál, kde najdete různé druhy potravin. Ne všechny suroviny, které zde můžete nakoupit, jsou biopotraviny. To ale vůbec nevadí, protože jde především o poctivé a nešizené zboží. Součástí pankráckého Rynku je také Perfect Bistro, což je samoobslužná restaurace, kde najdete kvalitní a opravdu chutné pokrmy připravované z poctivých surovin zaměřených na středoevropskou gastronomii. Ve středu Rynku navíc najdete čtyři menší stánky, které budou nabízet sezónní potraviny, a tím pádem bude jejich sortiment obměňován.

 

Rynek 0137-800

Kde ho hledat?

Jak už vychází z názvu, Rynek najdete v Praze na Pankráci a to přímo v blízkosti metra, hned za velkým nákupním centrem Arkády, takže dostupnost je zde výborná jak MHD, tak autem. Výborně zde můžete nakoupit kterýkoliv den od pondělí do soboty od 8 do 20 hodin.
Nebuďte lhostejní ke svému zdraví a nakupujte opravdu jen poctivé suroviny, ze kterých se vám bude jídlo připravovat jedna báseň.