I při zaměstnání se dá efektivně studovat

Zaměstnavatelé na své zaměstnance kladou stále vyšší nároky a v některých oborech se člověk bez celoživotního vzdělávání zkrátka neobejde. Je ale i mnoho lidí, kteří volí studium vysoké školy při zaměstnání proto, aby si svou práci udrželi, či se v oboru vzdělali a doplnili si své znalosti. Vzdělání je navíc investice, kterou vám nikdo nevezme, umožňuje vám kariérní postup i vyšší platové ohodnocení.

 

S kombinovaným studiem to zvládnete

Absolvovat studium při zaměstnání není opravdu nic jednoduchého a skloubit práci, rodinu i vzdělání je někdy složitější, než se zdá. Proto je velmi důležité zvolit si tu správnou školu i obor, ve kterém se budete vzdělávat. Opravdu vhodným výběrem je kombinované studium, a to ať bakalářské nebo magisterské. Výhodou tohoto typu studie je, že netrávíte ve škole tolik času, který byste stejně měli věnovat práci, nebo rodině, vynaložíte minimální finanční náklady na dojíždění a v neposlední řadě si tempo studia určujete tak trochu sami. Musíte být ovšem při studiu dosti svědomití a mít dobrou studijní morálku, jinak tento typ školy budete zvládat jen těžce. Samozřejmostí je práce na počítači a častá komunikace se spolužáky a lektory. Zkrátka studium má své pro i proti, my pro vás ovšem máme jeden tip na vysokou školu, se kterou byste vše mohli zvládnout!

Vhodnou volbou by mohl být BIVŠ

Bankovní institut vysoká škola (BIVŠ) je jednou z nejdéle působících soukromých vysokých škol v České republice se vznikem v roce 1999. Jejich široká nabídka vám umožní studovat řadu lukrativních bakalářských oborů, jako je Bankovní management vyučovaný také v anglické a ruském jazyce, Oceňování majetku, Informační technologie a management, Ekonomika a management podniku. Studium probíhá v malých skupinkách a osobním kontaktem s lektory, kteří vám dají nejen teoretické znalosti, ale hlavně vás dostatečně připraví na praxi i práci v oboru a prohloubí vaše znalosti. Samozřejmostí je studium cizího jazyka, kterým se ještě více zvýší vaše šance pro profesionální kariéru v světové ekonomice. Výhodou studia na této škole je také fakt, že máte možnost úhrady školného formou splátek. Pokud ještě přemýšlíte, zda se do studia vrhnout, nebo ne, věřte, že absolventi BIVŠ nacházejí na trhu práce ve finančním sektoru dostatečné uplatnění. Navštivte jejich webové stránky, na kterých se dozvíte veškeré informace, které budete před studiem potřebovat.