I na mateřské dovolené se můžete učit anglicky

V dnešní době jsou na zaměstnance kladeny stále vyšší nároky, a to jak na vzdělání v oboru, tak na znalost anglického jazyka. Z čehož vyplývá, že je velmi důležité udržovat své dovednosti i během mateřské dovolené. Studium jazyků na mateřské je pro maminku skvělou možností, jak se dále vzdělávat, rozvíjet a vlastně i trénovat svůj mozek.

 

 

Kromě těchto důvodů je navštěvování kurzů také skvělou volbou z toho hlediska, že si udržíte kontakt s kolektivem, s pracujícími lidmi a aktivně tak strávíte svůj kousek volného času. Navíc má znalost anglického jazyka další výhodu, a tím je samozřejmě fakt, že se na dovolené s dítětem nedostanete do situace, kdy byste se nedomluvily. A to my vidíme opravdu jako plus, protože cestování k dnešnímu světu zkrátka patří.

 

Pobytový kurz vás naučí všechno

 

Říkáte si, že i vám by se líbilo na chvíli vypnout a zapomenout na každodenní starosti, které s mateřstvím souvisí? Zároveň byste ale nechtěla chodit dlouhodobě do kurzu, který vám stejně nic nedá? Pak právě pro vás máme jednoduché řešení, a tím je pobytový kurz angličtiny, na kterém si osvojíte konverzaci, naučíte se slovíčka a budete umět jazyk použít i v praxi.

 

ENGLISHstay – jazykovka, která to umí

 

Všechny tyto znalosti získáte u neziskové organizace ENGLISHstay, která nabízí intenzivní kurzy s rodilým mluvčím přímo tady v České republice. Tato jazykovka vám také jako první v naší republice představuje výuku podle modelu, jež je používána po celém světě. O co jde? Jedná se o to, že celý pobytový kurz vás budou vyučovat jen rodilí mluvčí. Což není úplně neobvyklé, ale právě tato společnost používá při konverzaci systém 1-1, což znamená, že na jednoho účastníka kurzu je jeden lektor. Právě takto se naučíte konverzovat již za samotný pobytový kurz.

 

Víme, že si asi řeknete, že byste na týden nikam jet nemohly, ale věřte, že to není pravda. Zkuste svého malého miláčka přenechat manželovi nebo babičce a uvidíte, že vám tento pobyt dá mnohem více, než návštěva kurzu jednou týdně! A „odfrknout“ si je jednou za čas potřeba!