I muži chtějí nosit hezké spodní prádlo

O dámském spodním prádle toho bylo napsáno mnoho, a dnešní trh nabízí opravdu široký výběr zboží pro dámy. Co takhle, ale pánské spodní prádlo? S tím už je to trochu horší. Víte, co chlapi rádi nosí, a kde nakoupíte to nejlepší? Že ne? Pak si přečtěte dnešní článek.

Nejdůležitější je pohodlí

Při výběru spodního prádla je pro muže největší předností pohodlí. Nikde nesmí nic škrtit a tlačit, proto by na tyhle priority měli myslet všichni, kteří například kupují pro muže spodní prádlo jako dárek. Jaký typ tedy vybrat? Přece pánské trenýrky nebo boxerky, protože právě v nich muži vypadají sexy a přitom se cítí pohodlně.

Boxerky nebo trenky

Boxerky jsou tak akorát upnuté spodky s krátkými nohavičkami, které skvěle vyrýsují mužův zadek, a právě to na nich ženy milují. Někteří muži však toto prádlo odmítají a raději volí trenky, které jsou boxerkám podobné, ale bývají volnější. Základem skvěle padnoucího prádla je pak vždy kvalitní matriál, nejlépe bavlna či satén. Rozhodně zapomeňte na tvrdá neforemná plátna, ze kterých bylo prádlo vyrobeno za dob komunismu. Neméně důležitý je také správný výběr velikosti, aby vše bylo tam, kde má být…

boxerky

Široký výběr stylových pánských trenýrek i boxerek

Je pravda, že v posledních letech se muži stále více zajímají o to, co nosí, a že trh s pánským spodním prádlem není ani zdaleka tak široký jako ten dámsky. Je to velká škoda, protože i muži se chtějí hezky oblékat. Avšak díky značce El.Ka Underwear jsou pánové zachráněni! Právě jejich prioritou je stylové pánské spodní prádlo vyráběné v České republice. El.Ka Underwear nabízí mužům moderní, designové a hravé vzory. A nejen jim, protože vyrábí trenýrky i pro dámy a páry, takže si na své přijdou úplně všichni. Od teď už zapomeňte na malý a nudný výběr pánského spodního prádla, protože právě tato značka zajišťuje velký sortiment kvalitního zboží, které vás ani žádného muže nezklame.

panske trenyrky