Hubnout bez hladovění nebylo nikdy jednodušší

V novém roce si mnoho z nás dává různá předsevzetí. Někdo chce přestat kouřit, jiný být zase důslednější a někdo pracovitější. My ženy, ale někdy i pánové, ve většině případů chceme začít více cvičit, méně jíst a hlavně zhubnout. Jak už to ale bývá, tak mnoho těch, kteří vydrží a vše splní, není. Chcete to letos změnit a opravdu zhubnout? Nechcete se trápit hladem a ani žádným jojo efektem? Pak pro vás máme řešení a tím je zdravé hubnutí s výživovým poradcem. Pokud jste o něm slyšeli, ale ještě nevyzkoušeli, pak je čas to změnit! V dnešním článku se dočtete všechno potřebné, co před návštěvou výživového poradce potřebujete vědět. I jak návštěva bude probíhat.

Objednejte si konzultaci

Prvním krokem je objednání si konzultace. Na webu hubnibezhladu.cz stačí vyplnit celé jméno a telefon a je hotovo. Výživový poradce se s vámi spojí telefonicky a domluvíte se na místě i čase schůzky. Konzultace hubnutí je bezplatné.

Na samotné konzultaci se dozvíte mnoho potřebných věcí

První návštěva trvá zhruba 30 minut a v této době s vámi výživový expert probere váš aktuální zdravotní stav, zanalyzuje možné příčiny vaší nadváhy a popovídá si o vašich stravovacích návycích i dočasném jídelníčku. V neposlední řadě dojde k vážení, měření množství tuku a svalové hmoty v těle i na hodnoty BMI. Jedná se o takzvanou bioimpedační analýzu, která se dělá na speciální váze, která právě toto rozložení ukáže. Prozradí dokonce i váš metabolický věk.

Odborný výživový poradce vám sestaví jídelníček na míru

Na základě měření a pohovoru dojde k sestavení jídelníčku přímo na míru. Nemusíte se bát, že by vám jídlo nechutnalo nebo byste do něho museli investovat moc peněz. Jídelníček vždy vychází z vašich chutí, běžných potravin a běžné středomořské kuchyně. Dieta je doplněna o vhodné podpůrné prostředky založené na přírodní bylinné bázi. I ty jsou vám předepsány na míru. V žádném případě se nemusíte bát, že byste měli při dietě hlad. Díky jídelníčku budete mít dostatek všech živin i vitamínů.

zdrave_hubnuti

Vypočíst BMI si můžete i na webu

Výpočet BMI neboli Body Mass Indexu je označení pro index tělesné hmotnosti a používá se jako měřítko obezity. Tento index se vypočítá vydělením tělesné hmotnosti v kilogramech výšky daného člověka umocněné na druhou. Norma je 18,5 – 24,9, pokud trpíte podvýživou, budete mít výsledek pod 18,5, pokud nadváhou jste v kategorii 25 – 29,9. Obezita se dělí do tří stupňů:

  • stupeň 30 – 34,9
  • stupeň (závažná) 35 – 39,9
  • stupeň (těžká) 40 a více

Pokud vás zajímá, jak na tom jste, stačí si udělat výpočet. Nemusíte hledat kalkulačku a ani papír. Na hubnibezhladu.cz si můžete díky BMI kalkulačce udělat výpočet přímo na jejich stránkách.

Svěřte své hubnutí opravdovým odborníkům

Díky webu hubnibezhladu.cz a metody NATURHOUSE uvidíte první výsledky už po 1 týdnu. A to opravdu bez hladovění. Objednejte si konzultaci zdarma a nechejte si poradit! Uvidíte, že to nikdy nebylo jednodušší.