Hračky pro holky a kluky od 4kids

Hračky jsou něčím, co potřebuje každé dítě jako sůl. Jednak dovedou děti patřičně zabavit a trochu tak ulevit unaveným rodičům, na druhou stranu pak pomohou zábavnou formou rozvíjet motorické i jiné dovednosti, například logické myšlení či postřeh. Metoda „škola hrou“ se osvědčuje dnes a denně, slaví úspěchy prakticky ve všech školách a není tedy důvod ji neaplikovat nenásilně i doma.

 

Pokud hledáte opravdu dobré hračky, měli byste si prohlédnout nabídku internetového obchodu 4kids. V jeho prospěch zkrátka a dobře mluví jasné výsledky – devět let působení na tuzemském trhu a téměř dvě stě tisíc spokojených zákazníků, kteří se samozřejmě rádi znovu vracejí. Je také prakticky vyloučeno, aby snad nějaké zboží náhodou nebylo na skladě. Internetový obchod 4kids má vlastní velkosklad, kde hračky a spol. zabírají takřka 1900 metrů čtverečních!

 

hracky 2

 

Je Váš syn nadšeným závodníkem, který bude jednou brázdit okruhy Moto GP, Formule 1 nebo série NASCAR? Pak je tím pravým dárkem pod stromeček či k narozeninám pěkná čtyřkolka nebo šlapací autíčka vyvedené do věrohodné podoby světoznámých značek. Pro děti, které dávají raději přednost pomalejším dopravním prostředkům, bude asi vhodným dárkem třeba koloběžka, moderní kolečkové brusle nebo kola také určitě nebudou ke škodě, je přeci nad slunce jasné, že naše ratolesti sportu moc prostoru nedávají. A pro ty úplně nejmenší jsou určitě nejvhodnější například houpací koně, kteří nadchnou zvláště malé princezny, nebo například nejrůznější hopsadla a skákadla…

 

Internetový obchod 4kids má k dispozici samozřejmě širokou paletu zboží i pro kojence. Nejsou to vždy jen hračky, i když ty pochopitelně hrají v roli takto malých dítek podstatnou roli, hned po mamince a tatínkovi. Potřebujete kojeneckou kosmetiku, bryndáček nebo bezpečnou a současně i velice pohodlnou autosedačku? Vše ve věčně moderních provedeních a barvách, nakonec, dovolte drobnou poznámku – copak může takový Krteček vůbec někdy zestárnout?

 

Důležitým útočištěm každého dítěte je i jeho vlastní pokojíček, ten by se měl pokud možno adekvátně vybavit – v prvé řadě je potřeba kvalitní nábytek (postel, skříň, psací stolek a další nezbytné věci), koberec, nějaká ta dekorace, lampička, budík, aby snad dítko nezaspalo školní škamna a různé poličky či věšáky. V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na hračky, jejichž spotřeba je hlavně v batolecím věku přímo dech beroucí. Ale nebojte se, u 4kids si určitě vyberete, případně si můžete nechat poradit přímo od dětí, co by snad zrovna ony rády…