Hotel Belvedere Praha

Vhodné prostory pro uspořádání konferencí ve společenských sálech, či klasický nocleh s blízkou dostupností do centra města – to vše umožňuje Belvedere hotel Praha. Spojení z hotelu do obchodní, i historické části centra Prahy je vskutku pohodlné. Interiér tohoto ubytování v Praze je vybaven 149 moderními pokoji, dále také exekutivním patrem s odděleným vchodem a vlastním lobby. To na Belvedere hotelu Praha mohou ocenit podnikatelé a obchodníci, neboť na tomto patře je možno využít nově zrekonstruovaných suitů a business pokojů pro obchodní meetingy.

Belveder hotel v Praze nabízí pro své hosty mnoho dalších služeb. Nechybí vysokorychlostní připojení Wi-fi, využít můžete i zapůjčení žehličky a žehlicího prkna, úschovny zavazadel, prádelny, ranních wake up calls (hovory sloužící pro předem objednané probuzení z recepce). Na své si u v našem hotelu v Praze přijdou i milovníci japonské kuchyně. Můžete zde ochutnat japonské speciality v restauraci Sasori. Nabízíme také thajské masáže.

Naše ubytování v Praze v hotelu Belvedere kromě klasického ubytování nabízí také možnost uspořádat zde společenské akce v konferenčních sálech. Najdete zde celkem 4 konferenční prostory různých kapacit. Pro Vaši společenskou událost rádi zajistíme také cateringové služby a vše, co k nim náleží. Pokud Vás náš hotel Praha oslovil a rádi byste si objednali ubytování na více nocí, můžete získat slevu například čtyř nocí za cenu tří. Pro fanoušky relaxačních pobytů také poskytujeme speciální akce a slevy. Tým hotelu Belvedere je zde stále pro Vás.