Fotografka si nafotila vlastní porod

Lisa Robinson Ward je povolání fotografka. Její specializací jsou svatební fotografie a portréty dospělých i dětí.  V jejím těhotenství ji ale napadla šílená věc.  Rozhodla se nafotit vlastní porod. Někdo by si myslel, že je to jen žert, ale opak je pravdou.

Lisa vůbec nevěděla, jestli bude schopna při porodu fotit. Slíbila si, že pokud to bude jen trochu možné, tak to zkusí. Nakonec se to povedlo a pomohla jistě i epidurální anestezie, která zmírnila bolest.

Na fotkách tak můžete sledovat celý porod, dojatého tatínka i první kontakt Lisy s nově narozenou dcerou Anorou. Blahopřejeme!

mother-photographs-her-child-birth-labour-lisa-robinson-14 mother-photographs-her-child-birth-labour-lisa-robinson-17 5772bf651800002400fa2e08 mother-photographs-her-child-birth-labour-lisa-robinson-1 mother-photographs-her-child-birth-labour-lisa-robinson-9 mother-photographs-her-child-birth-labour-lisa-robinson-18 mother-photographs-her-child-birth-labour-lisa-robinson-8 mother-photographs-her-child-birth-labour-lisa-robinson-4 mother-photographs-her-child-birth-labour-lisa-robinson-6 mother-photographs-her-child-birth-labour-lisa-robinson-2 mother-photographs-her-child-birth-labour-lisa-robinson-3 mother-photographs-her-child-birth-labour-lisa-robinson-5 profilovka-750x400