ENII WEEK POLISH – neodolatelné nehty bez velké práce

Každá žena touží po tom mít upravené ruce, protože právě ony reprezentují naši osobnost. Líbí se vám „gelovky“ ale nechce se vám každou chvíli chodit do studia a utrácet peníze? Nebo zkrátka z nějakého důvodu umělé nehty mít nemůžete? Přesto toužíte i vy po hezkých barvách na vašich “drápkách”, které něco vydrží a přitom se při jejich aplikaci nemusí použít žádné UV ani LED lampy? Pokud ano, určitě se dneska dozvíte, která značka laku je pro vás ta nejlepší.

 

Mnoho výhod a široký barevný výběr

Představujeme vám ENII WEEK POLISH, lak na přírodní nehty, jež v sobě skrývá jednoduchost, jedinečnost, snadnou aplikaci, lehké odstraňování a dobrou trvanlivost minimálně jednoho týdne. Název Week totiž znamená týden. Skvělý materiál této značky je téměř nadčasový – spojuje makromolekuly barevného laku s působením fotoiniciátorů. Právě díky těmto fotoiniciátorům lze WEEK vytvrdit na denním světle, bez jakékoliv pomoci UV nebo LED lampy. Toto ovšem není jediná přednost, patří k ní také větší odolnost vůči poškrábání, než u běžných laků na přírodní nehty, mají dlouhotrvající lesk, neolupují se a hlavně dobře i rovnoměrně kryjí. Lakováním nijak ruce nezatěžujete, a to ani při odstranění, protože barevné laku ENII WEEK POLISH se jednoduše „zbavíte“ běžným acetonovým odlakovačem. Lak je hypoalergenní, vhodný pro všechny ženy, jež mají přírodní nehty a chtějí je mít hezky upravené, aniž by musely podstoupit modeláž umělými materiály.  

 

lak

Skvělá metoda vám zajistí stylové ruce, aniž byste museli věnovat mnoho času jejich úpravě, protože díky unikátnímu pigmentu zůstává po celou dobu barva stejně hezká i intenzivní a ve chvíli kdy vás omrzí, ji jednoduše změníte za jinou. Vybírejte z široké škály barevných odstínů od světlých až po hodně tmavé. Nechejte se inspirovat nejnovějšími trendy a uvidíte, že s ENII WEEK POLISH budou vaše ruce a nehty neodolatelné a to téměř bez práce!