Energie vašeho domova

Stejně jako dochází ke zdražování potravin či spotřebních věcí, tak i ceny plynu a cena elektřiny ve většině případů stoupají pouze nahoru. Každým rokem se dozvídáme, že se ceny energií zase zvýší o několik procent. Naštěstí jsou pryč doby, kdy byl na našem trhu pouze jeden dodavatel. V dnešní době se dodavatelé plynu a také dodavatelé elektřiny skoro předbíhají, kdo bude mít lepší ceny.

Jenom díky liberalizaci energetického trhu v roce 2007 má na bezplatnou změnu dodavatele elektrické energie i zemního plynu nárok úplně každý spotřebitel. Proto pokud jste se svou dosavadní firmou nespokojeni, není žádný problém ji změnit. Vybírat můžete opravdu s dlouhého seznamu energetických společností. Můžete porovnávat a počítat a až najdete svého favorita, přejít právě k němu.

Vsaďte na nového dodavatele energií

Ve hře je mnoho stávajících společností, které náš trh ovládají již delší dobu, ale s příchodem liberalizace se na našem trhu objevila i spousta nových subjektů. Proto jsem se i já jednoho dne rozhodla, že změním svého dodavatele energií a zkusím ušetřit nějakou tu korunu. Po prozkoumání většiny dodavatelů jsem si vybrala pro svou domácnost Global Energy jejichž nabídka mě opravdu zaujala. Na jejich stránkách si můžete lehce spočítat, kolik na spotřebě energií ušetříte. Přechod k nim je rychlý, bezproblémový a bezplatný. Garantují fixní ceny po celý kalendářní rok a vy sami si určíte výšku měsíční zálohy. S touto firmou jsem opravdu za rok ušetřila jak peníze za spotřebu elektřiny, tak za plyn a tyto peníze jsem si nechala převést do dalšího období. Myslím, že se změnou dodavatele energií na Global Energy jsem vůbec neprohloupila. Proto, pokud přemýšlíte o změně dodavatele vašich energií, zamyslete nad jejich nabídkami, protože jako jedni z mála se nesnaží pořád jen ceny zvyšovat, ale naopak snižovat. Navštivte http://www.globalenergy.cz/ a vše si pořádně prostudujte. A pokud si ani pak nebudete stále jisti, sjednejte si smlouvu pouze na rok a ověřte si osobně, že Global Energy patří mezi nejlepší dodavatele zemního plynu i elektřiny!