Efektivní léčba suchého kašle

Kašel vám většinou pěkně znepříjemní život. Nemůžete spát a vlastně ani pořádně dýchat. Navíc pokud jezdíte MHD a chodíte do práce, přitahujete velkou pozornost lidí kolem sebe. Jak s ním zatočit, a zvláště pak jestliže se jedná o suchý kašel (http://www.stoptussin.cz/suchy-drazdivy-kasel.php)? Tak to se dočtete v dnešním článku.

Kašel vzniká z několika důvodů

Ke kašli dochází z toho důvodu, že se naše tělo brání a chce vlastně odstranit cizí tělesa i hlen z dýchacích cest a plic. V takovém případě se jedná o kašel způsobený prachem nebo kouřem, který vdechneme. Kašel způsobí také podráždění chemickými látkami a vzniká samozřejmě i v důsledku probíhajícího nachlazení, jako součást respiračních chorob. Kromě nachlazení bývá nejčastějším příznakem infekce horních dýchacích cest. Právě tato infekce totiž způsobí otok a podráždění sliznice spojené s nadměrnou tvorbou hlenu. Bývá ale i součástí jiných onemocnění, například astmatu.

Zatočte se suchým kašlem

Suchý a přitom dráždivý kašel je velmi často způsobený zánětem nosohltanu. Takový typ kašle je velmi nepříjemný, protože se projevuje hlavně v noci. Pokud vás trápí suchý kašel, pak byste měli určitě užívat antitusika, což jsou léky proti kašli. Dráždivý kašel může někdy utlumit i antihistaminika. Příznaky v noci snižuje rovněž poloha v polosedě.

portfolio_stoptussin

Použijte k léčbě Stoptussin

Do skupiny antitusik patří přípravky Stoptussin, které jako jediné obsahují kombinaci dvou účinných látek. První složka je butamirát, která tlumí dráždivý kašel. Druhá složka je pak guaifenesin obsahující přirozenou tvorbu ochranného filmu na sliznici dýchacích cest. Vhodné je užívat jak sirup proti kašli, tak kapky i Stoptussin tablety, které dráždění ke kašli tlumí a mění skladbu průduškového hlenu. Tím pádem usnadňují jeho vykašlávání. Tablety jsou navíc velmi praktické na užívání při cestách i během celého dne. Vyzkoušejte účinný lék a uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe a noci pro vás nebudou noční můrou.