Dřevěné hračky jsou pro vaše děti tím nejlepším

Všichni rodiče chtějí pro své dítě jen to nejlepší. A to ať se jedná o správnou stravu, kvalitní oblečení i dostatečné vzdělání. Jak je to ale s hračkami? Věřte, že i tato stránka je pro vývoj dítěte nezbytná. K životu každého spokojeného i šťastného dítěte totiž patří právě ty správné hračky. Na trhu je spousta typů i druhů hraček, jež napomáhají rozvoji myšlení, kreativity i jemné motoriky. A k nim patří také dřevěné hračky, které rovněž představují mnoho výhod.

Trvanlivost i skvělý materiál

Dřevo patří ke kvalitnímu materiálu s dlouhou trvanlivostí. Dřevěné hračky proto vydrží mnohem déle než ty plastové. Vy tak nebudete muset neustále trávit čas v hračkářství vybíráním nové hračky a ani si nebudete muset lámat hlavu s tím, zda se budou vašim dětem líbit. Dřevo je příjemné na dotek, navíc není nijak škodlivé či zdravotně závadné. Hračky vyrobené ze dřeva by měly mít všechny hrany zaoblené a neměly by obsahovat žádné nebezpečné součásti. Většina z nich učí děti nenásilným způsobem rozeznávat tvary i barvy a rozvíjí logické myšlení, fantazii i motoriku. Hodí se jak pro kluky, tak pro holčičky různého věku.

ceske_drevene_hracky

České dřevěné hračky té nejlepší kvality

Značka GREENKID představuje české dřevěné hračky nejlepší kvality, které se vyrábí pouze v naší republice. K jejich výrobě jsou používány přírodní materiály. V mnoha případech jsou vyrobeny z tuzemského dřeva, zejména buku, jež je odolný nárazu i tahu. Barva hraček je zdravotně nezávadná a systém spojení jednotlivých částí zajišťuje maximální bezpečnost. Samozřejmostí jsou dokonalá povrchová úprava a krásná ruční malba detailů. Veškerý sortiment zboží je pravidelně testován a vyhovuje aktuálním evropským normám i mezinárodním bezpečnostním standardům.

Dřevěné hračky GREENKID jsou určeny pro děti od jednoho roku i tří let. Hrát si s nimi vydrží také větší děti, protože baví mnohdy i dospělé jedince. Vaše ratolesti je ocení při dovádění nejen doma, ale také na zahradě.

Kupujte svým milovaným jen to nejlepší!