Dřevěné hračky jsou pro vaše děti tím nejlepším

Všichni rodiče chtějí pro své dítě jen to nejlepší. A to ať se jedná o správnou stravu, kvalitní oblečení i dostatečné vzdělání. Jak je to ale s hračkami? Věřte, že i tato stránka je pro vývoj dítěte nezbytná. K životu každého spokojeného i šťastného dítěte totiž patří právě ty správné hračky. Na trhu je spousta typů i druhů hraček, jež napomáhají rozvoji myšlení, kreativity i jemné motoriky. A k nim patří také dřevěné hračky, které rovněž představují mnoho výhod.

Trvanlivost i skvělý materiál

Dřevo patří ke kvalitnímu materiálu s dlouhou trvanlivostí. Dřevěné hračky proto vydrží mnohem déle než ty plastové. Vy tak nebudete muset neustále trávit čas v hračkářství vybíráním nové hračky a ani si nebudete muset lámat hlavu s tím, zda se budou vašim dětem líbit. Dřevo je příjemné na dotek, navíc není nijak škodlivé či zdravotně závadné. Hračky vyrobené ze dřeva by měly mít všechny hrany zaoblené a neměly by obsahovat žádné nebezpečné součásti. Většina z nich učí děti nenásilným způsobem rozeznávat tvary i barvy a rozvíjí logické myšlení, fantazii i motoriku. Hodí se jak pro kluky, tak pro holčičky různého věku.

ceske_drevene_hracky

České dřevěné hračky té nejlepší kvality

Značka GREENKID představuje české dřevěné hračky nejlepší kvality, které se vyrábí pouze v naší republice. K jejich výrobě jsou používány přírodní materiály. V mnoha případech jsou vyrobeny z tuzemského dřeva, zejména buku, jež je odolný nárazu i tahu. Barva hraček je zdravotně nezávadná a systém spojení jednotlivých částí zajišťuje maximální bezpečnost. Samozřejmostí jsou dokonalá povrchová úprava a krásná ruční malba detailů. Veškerý sortiment zboží je pravidelně testován a vyhovuje aktuálním evropským normám i mezinárodním bezpečnostním standardům.

Dřevěné hračky GREENKID jsou určeny pro děti od jednoho roku i tří let. Hrát si s nimi vydrží také větší děti, protože baví mnohdy i dospělé jedince. Vaše ratolesti je ocení při dovádění nejen doma, ale také na zahradě.

Kupujte svým milovaným jen to nejlepší!

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *