Dřevěné hodinky jsou opravdovým módním hitem

Dřevo je nejpřirozenější ekologický materiál, který je mnoho staletí považován za nepostradatelný v různých lidských činnostech i odvětvích. A proto v dnešní době není moderní jen v interiéru a exteriéru bydlení, ale i v módním světě. Nejnovějším trendem v oblasti hodinek jsou dřevěné hodinky, které si už získaly srdce mnoha lidí. Každý kus těchto hodinek je vlastně originál, protože i každý strom, ze kterého se vyrábí, je jedinečný. Jejich koupí tak získáte opravdu skvělý kousek, kterým se můžete zaslouženě chlubit.

Pánské i dámské dřevěné hodinky značky BOBO BIRD

Dřevěné hodinky značky BOBO BIRD koupíte na webu DreveneHodinky.eu. Tato exkluzivní značka vám zajišťuje ručně vyráběné designové hodinky, které skvěle podtrhnou váš celkový vzhled a jedinečnost. Koupíte zde dřevěné hodinky pánské, ale i dámské. Vybírat můžete z analogových typů s klasickým ciferníkem s čísly i bez nich a v obchodě na vás čekají i zcela nevšední kousky. Všechny nabízené hodinky jsou velmi lehké s nízkou gramáží, takže se nemusíte bát, že by se špatně nosily. Právě naopak, jsou velmi příjemné, a to jak na dotek, tak na pohled. Hodinky vám budou doručeny v pevné papírové krabičce s logem značky. Pokud je ale máte jako dárek, doporučujeme elegantní pouzdro ze dřeva. Právě toto balení totiž ještě podtrhne jejich jedinečnost a luxusnost.

Dřevěné-hodinky-BOBO-BIRD-F06-12-s-logem-04-600x600

Ruční výroba je samozřejmostí

Dřevěné hodinky dámské i pánské jsou vyráběny ručně. Jejich výroba není vůbec jednoduchá a k použitým materiálům patří dřevo teakové, ebenové, javorové nebo bambusové, které se zpracovává po téměř ročním sušení. Posléze se jedná opravdu jen o ruční práci trvající zhruba 3 dny, kterou provádí opravdoví specialisté. Na ně pak ještě dohlíží expert na oblast dřeva. Během celého procesu výroby je také myšleno na životní prostředí.

V dřevěných hodinkách značky BOBO BIRD od společnosti DreveneHodinky.eu naleznete styl, eleganci i kvalitu. Proto pokud váháte s jejich nákupem, nemusíte, pořizujete si totiž opravdu jedinečný kousek.