Dovolená na Vysočině nabízí mnoho zábavy

Pro mnoho rodin se stává stále více oblíbenou variantou cestování po naší krásné zemi. Dovolená v ČR totiž přináší mnoho pozitiv, a to ať se rozhodnete cestovat s partnerem, kamarády, nebo vyrazit na dovolenou s dětmi. O jakých výhodách to mluvíme? Jednou z hlavních priorit je rodná řeč. Tady zkrátka neexistují žádné jazykové bariéry bránící v konverzaci s kýmkoliv. Kvalita ubytování je na velmi dobré úrovni, v naší republice je navíc opravdu krásně a je zde stále co objevovat. Pokud cestujete s vašimi ratolestmi, pak věřte, že dovolená s dětmi v České republice jim udělá úplně stejně velkou radost, jako byste byli u našich zahraničních sousedů. Možná ještě větší! A kam byste měli s dětmi nejlépe vyrazit? Zkuste Vysočinu. Právě tady najdete krásnou přírodu, ale i skvělou zábavu pro vaše nejmenší.

sikland

Když na dovolenou s dětmi, tak jedině do Šiklandu

Dovolená na Vysočině slibuje opravdu mnoho nezapomenutelných zážitků. Nachází se zde totiž Šikland, který nadchne úplně každého. A o co jde? Jedná se o komplex zábavních areálů nabízející mnoho služeb i zábavy. Hlavní atrakcí celého centra je pak westernové městečko s názvem Šiklům mlýn, které nabízí vždy pestrý program. Tuto atrakci naleznete poblíž Zvole nad Pernštejnem a oblíbená jsou divadelní představení, westernová show, indiánská vesnice i noční ohnivá představení. V areálu se nachází rovněž zoopark, kde mohou děti, ale samozřejmě i dospělí obdivovat krokodýly, bizony, koně i lamu. Nezapomenutelný zážitek budou mít vaše ratolesti, i pokud vyzkouší jízdu vláčkem Union Pacific, zkusí si vyrýžovat nějaké to zlato nebo se naučí střílet z luku!

Podívejte se i do strašidelného zámku

Nedaleko Šiklova mlýna leží offroad areál i strašidelný zámek Draxmoor. I v těchto místech zažijete nezapomenutelnou atmosféru. Těšit se můžete na strašidelnou expozici nacházející se ve třech patrech. Čeká tady na vás také 3D kino a strašidelný výtah. Okouzlí vás i zámecké nádvoří s pohádkovými domečky na kuřích nožkách. Jestliže se rozhodnete trávit volné chvíle tady, věřte, že to bude ta nejlepší dovolená s dětmi v ČR. Právě na ni budou vaši nejmenší, ale i vy vzpomínat ještě hodně dlouho.