Dobrý veterinář se o vašeho mazlíčka postará kdykoliv

Domácí mazlíčci jsou obvykle plnohodnotnými členy rodiny. Pokud mají nějaké zdravotní obtíže, je nám to líto, stejně jako když trpí naši lidští příbuzní. Dnes je naštěstí velmi snadné vyhledat lékařskou péči, ať je devět ráno nebo večer. Aspoň jestli žijete ve větším městě, jako je například Praha.

Dobrá veterinární klinika Praha vám nabídne prvotřídní péči, ať je všední den nebo víkend, od rána až do večera. Jednou z takových je i klinika Metropolevet, která příjemně potěší otevírací dobou od 9 ráno do 9 večer ve všední dny. O víkendu je pak od 9 do 7 do večera k dispozici pohotovost.

Ke zvěrolékaři se objednáte, pak nemusíte čekat

Dlouhá ordinační doba určitě potěší pracující. Nadšení budou také z toho, že nestráví příliš času v čekárně. Metropolevet má svůj online systém na objednávání, takže si vyberete hodinu, v daný čas přijdete a nebudete muset čekat. Na webových stránkách je k dispozici i rozpis služeb pro všechny, kteří chtějí jít ke konkrétnímu veterináři. V Metropolevet jich totiž najdete rovnou 6 a k tomu 3 zdravotní sestřičky.

Cenu za všechny služby uvidíte předem

Klinika Metropolevet se zaměřuje na kočky, psy, fretky, králíky a jiná drobná zvířata. Veterináři zvládají běžné úkony, ale i komplikovanější operace. Mají k tomu totiž potřebné vybavení, jako jsou ultrazvuk s barevným dopplerem, digitální rentgen, operační sál s inhalační anestézií či vlastní laboratoř. Provádí zákroky z oboru stomatologie, dermatologie, ultrasonografie, interní medicíny nebo třeba ortopedie.

A nejlepší je, že ceny za zákroky znáte vždy předem. Na webu je totiž k nahlédnutí transparentní ceník.

Na klinice Metropolevet každý rok ošetří přes 11 000 zvířat. K tomu mají více než čtyři tisíce spokojených klientů. Potřebujete další důkazy, že na ulici Chlumecká v Praze 9, kde Metropolevet sídlí, se nachází skutečně kvalitní veterina? Podívejte se na více informací přímo na https://www.metropolevet.cz/.